Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám vissza kapni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám vissza kapni a volt páromat? Együtt voltunk 9 hónapig és barátságban váltunk el (de akkor is nagyon sokat találkoztunk és beszélgettünk is), mondjuk az én baromságom miatt szakítottunk. Nincs olyan nap, hogy ne gondoljak rá.

Figyelt kérdés

Tegnap msn-en beszélgettünk és elég sok mindenről.Mondtam neki,h gondolok rá szinte minden nap erre ő annyit írt,h hidd el én is szinte minden nap gondolok rád.Nekem ő volt az igazi akire azt mondtam volna,h igen nekem ő kell.Ezt megírtam neki msn-en és csak ő annyit írt,h "el engedtem azt akire mindig is vágytam, akit tiszta szívből és őszintén szerettem,aki az igazi volt..."Erre kérdeztem,h én?ő csak annyit írt,h igen.Én meg annyit írtam neki,h már múlt idő,ő meg annyit válaszolt,h nem. Meg azt írta,ha gondolom akkor csörgessem meg fülkéből(mivel én 70-es vagyok ő meg 30-as és vannak t percei)és vissza hív.Sokat gondolkoztam azon és majd éjfélkor meg csörgettem ő meg vissza hívott és közel 1 órát beszélgettünk ezekről és szinte szó szerint mondta azt amit leirt nekem msn-en mondjuk én is.Majd a találkozót a következő hétre hétfőre beszéltük meg,de ezen én módosítottam és kértem őt,h akkor inkább ma találkozzunk erre csak annyit mondott telon,h ő is pont erre gondolt,h mi lenne ha nem is hétfőn találkoznánk hanem még ma.

Szerintetek ő még érez irántam valamit??

31F


2010. aug. 12. 10:37
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem még szerelmes beléd legalábis a leírtak alapján.
2010. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
persze, tutira. menj és randizz vele. szeret, nem tudott elfelejteni, meg is mondta, és te is szereted? akkor? legyetek boldogok és szeressétek egymást. és ne csinálj több hülyeséget, ha szereted. nem baj, hogy sok idő kimaradt, azért belehet pótolni. és az emberek változnak, biztosan sokat agyaltatok mit hogyan kellett volna, most itt az ideje esetleg "javítani" és boldoggá tenni a másikat! és nyugodtan mondd meg neki személyesen is hogy mennyire hiányzik és nagyon szereted, szeretnéd újra kezdeni. és majd meglátod mit fog mondani, de szerintem a leírtak alapján ugyanúgy érez, mint te! sok sikert!
2010. aug. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen érez. De már elengedett, és fél újrakezdeni, fél atól hoyg te ismét valami hülyeség miatt szakítassz vele, és akkor kezdheti előről azt a fájdalmas procedúrát amin keresztül ment hogy el tudjon engedni.

sajnos én is ilyesmi szituban vagyok, azthiszem tudom mit érez. Egy nő sosem lesz közömbös az iránt a férfi iránt akit ennyire szeretett, így gyakorlatilag ha picit is ügyes vagy visszaszerezheted. De godnolkodj el mélyen: csak akkor tedd, ha tényleg ezt akarod, és tudsz változtatni magadban azokon a dolgokon amik miatt nem jöttetek ki jól. Ha bezsélgettek mondd el neki hogy nagyon szereted és megbántad hogy egy ilyen semmiségért elhagytad azt aki számodra a világot jelenti, és szeretnéd újra kezdeni, szeretnéd ha adna még egy esélyt hogy bizonyíthass. ÉS onnantól kezdve viselkedj is úgy...

2010. aug. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mondtam neki,h mennyire sajnálom,h milyen hülye voltam és ezt tudja is. Amikor beszéltünk telon akkor a hangján hallottam,h mennyire örül és egyből bele egyezett a taliba is. Miért?

Tudja,h mindent meg bántam és annyit mondott nekem,h neki az fáj,h nem hittem neki,mert más át akart verni amiről tudott és neki a megérzései sosem csaltak és kerek perec mindent megmondott nekem és nem hittem el és mentem a fejem után. Sajnos

2010. aug. 12. 10:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelmű.
2010. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!