Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » MIért kell megszülni a gyereke...

MIért kell megszülni a gyereket, mikor valami baj van és nem veszik olyan hamar észre?

Figyelt kérdés
Mondjuk, ha olyan súlyos fejlődésirendellenessége van, hogy el kell vetetni, mert életképtelen, de csak később veszik észre, mondjuk félidőnél, akkor mi a fenéért szülesztik meg? Miért nem tudják egyszerűen elaltatni az anyát, és kiszedni? Elég tragédia az elvesztése, nem még megszülni is...
2010. dec. 22. 03:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is sokat gondolkoztam. Sokkal emberibb lenne altatásban, egy műtét során kivenni a babát. Elég tragédia és fájdalom ez egy szülőnek, nem értem miért kínozzák még pluszban. Szerintem mindenki vállalná inkább a műtét velejáróit, minthogy meg kelljen szülnie egy halott babát.
2010. dec. 22. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Mert egy szülés olcsóbb a tb-nek -ez nem emberi -

és mert a későbbi szülések miatt kockázatmentesebb egy szülés mintha császár lenne.

2010. dec. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van,mert kevesebb a szülés kockázata,mit a császármetszésé,és olcsóbb....

Testileg jobb az anyának,na de lelkileg nem....

2010. dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
lelkileg szerintem teljesen mindegy, így is, úgy is rossz, és ráadásul a rendes szülés után hamar vállalhat másikat, már ha akar. Pont most történt egy szörnyű eset az ismerősök között, amit nem részleteznék.
2010. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem azért lelkileg nem mindegy, hogy elvesztettél egy babát, akit aztán altatásban egyszerűen kivesznek, vagy végig szenvedni egy egész szülést, egy félig fejlett halott gyerekkel a végére.


Mindenki azt mondja, hogy fáj, szenvedés stb. de ahogy felsírt, ahogy rámnézett stb. már nem számított. Hát itt ez elmarad, mert nem él..

2010. dec. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!