Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lesz így erőm megszülni?

Lesz így erőm megszülni?

Figyelt kérdés
27 hkm vagyok és az a gondom, hogy mindig összejön valami ami miatt nem tudok egy kicsit sem mozogni, tornázni. Az elején 6 hétig voltam kórházban vészes hányás miatt, fogytam is 7 kg-ot és miután kiengedtek akkor is 17. hétig hánytam, gyenge voltam stb. Aztán 2 hétig be volt gyulladva a szemem (szivárványhártya gyulladás), antibiotikum, pupillatágító stb, ettől meg alig láttam. Utána kezdett egyre jobban fájni a derekam, ez tart a mai napig így képtelen vagyok sportolni bármit is. Néha mikor birok elmegyek kicsit úszni de ez kb hetente 1 alkalom. Így szinte egész nap a tv-t nézem vagy a neten lógok, kivéve ha takarítgatok vagy főzök. Hogy lesz így erőm megszülni a babámat? Lehet, hogy emiatt idő előtt kifáradok és nem fog menni? Készüljek a császárra vagy van valami megoldás?
2011. máj. 5. 15:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze hogy lesz!
2011. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne készülj a császárra,most pihensz rá a szülésre.
2011. máj. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne készülj császárra! Legalábbis ilyen miatt ne!!


Én az első terhességemnél nem sportoltam, nem tornáztam (csak sétáltam sokat), volt egy kis kezdő súlyfeleslegem is, ráadásul 15 kg-t híztam, plusz 4 kg feletti volt a babám. Mindezek ellenére természetes úton, viszonylag könnyen szültem!

Természetesen ne hagyd el magad, nem ezt tanácsolom, de a leírtak miatt egyáltalán nem kell aggódnod az miatt, hogy fogod-e bírni. Hidd el, abban a helyzetben az erőd megsokszorozódik!!! Persze minden hozzáállás kérdése! Ha valaki eleve úgy áll hozzá, hogy úgysem fogja bírni, akkor az tényleg nem fogja.

2011. máj. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mozogtam. Akartam pedig, de nem tudtam, így azt mondta a védőnő ne is próbáljam, ha úgy érzem, hogy nem bírom. De a szülés az ment simán.
2011. máj. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
En sem sportoltam, sot nagyon ellustultam terhesseg alatt. A szules nalam is siman ment.
2011. máj. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A szervezet tudja a dolgát. Még az is simán meg tud szülni, aki veszélyeztetettség miatt szinte végig feküdni kényszerül.
2011. máj. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
ne izgulj:)Semmit sem sportoltam, max annyit, hogy felvonszoltam magam a 2.-ra, de csak azért lépcsőztem mert nincs liftünk:)Simán megszültem 7 óra alatt(ez az első fájástól a végéig:)
2011. máj. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi gyors válaszokat! De akkor miért írják mindenhol, hogy tornázzanak a kismamik, hogy legyen erejük a szüléshez?
2011. máj. 5. 15:41
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ja és első baba:)
2011. máj. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

15:36 os vagyok, nekem első baba, csak közben kommenteltél:)


Én azt mondom, hogy aki addig is sportolt, az folytassa mértékkel, de aki terhessége előtt nem, akkor az ne terhesen kezdje el!

2011. máj. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!