Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy a védőnőm...

Normális, hogy a védőnőm szerint nem kell többet mennem hozzá gondozásra? Máshol, hogy megy ez? 33 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 32 hetesen voltam utoljára.Egyszer megbeszéltük a 38. hétre,de akkorra kaptam NSTs időpontot is,így az elmaradt.A nőgyógyász(nem fogadott volt)nem kicsit ki volt kelve magából,h mi az,h a 32 hét után nem találkoztam a védőnővel,mert ő csak pénteken fogad8-10ig fogad,én meg akkor sosem értem rá...

Szóval nem egy általános dolog.

2009. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A 36. hétig havonta mentem. Majd a 36.-tól a szülésig hetente 1x. Mindig nézett vizeletet, vérnyomást a védőnőm.

( a 36. héttől Nst-re is jártam)

Szerintem nem árt, ha mész hozzá. Ne törődj vele mit mond. :)

2009. jan. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

majd ha a baba megszuletik ..

ilyenek a vedonok..vannak jok.. meg kevesbe

kar, hogy vedonot nem lehet valasztani :(

enyem igy nem mondta ki, de kb ugyanez

2009. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Pont 1 hónapja látott, 31 hetesen utoljára az én védőnőm. Hol Ő jött ki, hol nekem kellett mennem. Legutóbb azt mondta, hogy majd Ő jön, előtte szól, hogy mikor. Azóta is várom. Most 36 hetes vagyok, veszélyeztetett terhesként fekszem itthon a 24. hét óta, de úgy látszik sok a körzetében a nálamnál még sokszor veszélyeztetebb kismama, mert nem ér rá engem megnézni...

Ettől független nayon boldog babavárást!

2009. jan. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most vagyok a 34. hétben, két hete voltam a védőnőnél megmért, vérnyomást nézett és szívhangot hallgatott.

Azt mondta, hogy többet nem kell menjek, viszont ő fog jönni hozzánk jövő hét kedden.

2009. jan. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 18. héten voltam nála utoljára. Akkor azt mondta, ha kérdésem van, nyugodtan hívjam. Hát, nekem nincsen kérdésem, így nem hívtam azóta sem. Ő sem keres.

33 hetes

2009. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint ez nem egyedi eset :-)
2009. jan. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!