Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fehér folyásom egy pár...

A fehér folyásom egy pár napja sárga. Ez baj?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, és a krémes fehér folyásom felváltotta a krémes sárgá, de nagyon csúnya sárga, mármár világos barna. Szoktam mensi előtt barnázni, de az vöröses barna. Ez pedig olyan fura fehéres sárgás világos barnás. Ez baj? Jelent vlmit?
2010. dec. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, még ma, mert ez fertőzés gyanús, és ünnepek alatt nem lesz rá lehetőséged. Egy hét alatt meg eléggé eldurvulhat.
2010. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
26hetes vagyok és a terhességem leje óta folyásom van. Néha sárga vagy barnás, fehéres kb. mint amit írtál. Számos kenet vizsgálaton vagyok túl,de semmi fertőzés nincs. Az orvosom azt mondta, hogy ez a terhességel jár, van akinek nincs van akinek erősebb. Amíg nem fáj, szúr, vagy csíp, addig (azt mondta) ne törődjek vele. És teljesen egészséges vagyok.
2010. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a terhességem előtt is mindig volt sárgás folyásom, és most is van. Az orvosom szerint - amíg tünetmentes a folyás - addig nem kell aggódni.
2010. dec. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 4 hetes vagyok és már most is ilyen...bigyira-betétre száradva sárgás. előző babámnál is ilyen volt...nem csináltunk vele semmit,mert nem fertőzés volt,doki azt mondta amig nem szúr bök viszket,büdi vagy bármi addig hagyjuk,homrnális!
2010. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Végig ilyen volt a terhességem alatt.Amig nem okoz panaszt,addig normális!
2010. dec. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!