Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azoknak akiknek egyaltalan...

Azoknak akiknek egyaltalan nem hullott a haja terhesseg alatt, milyen lett utanna?

Figyelt kérdés
marmint mindenkinek nagyon hullik 6 honapig, es lehet vmivel segiteni h ne legyen olyan latvanyos ?
2009. jan. 24. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt nem hullott, sőt. Szülés után 3 hónappal kezdett el nagyon, és tartott kb. 2-3 hónapig. Azóta normális. Elméletileg ez a normális, mivel a terhesség alatt a hormonok hatására nem hullik a haj, és utána meg egyszerre jön ki az ami a 9 hónap alatt bent maradt. Tehát csak soknak tűnik, mivel egyszerre jön ki. Én így tudom, biztosan van akiknek teljesen máshogy alakul, ez sem szentírás.
2009. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, en is ugy tudom ez lenne a normali, de azert 6 honap meg annal tobb nekem durvanak hangzik :( en meg csak 26 hetes vagyok, es most olvastam itt errol, gondoltam megkerdezem mik a tapasztalatok !

Koszi a valaszod, es azert meg szivesen vennem masoket is !


Xxx

2009. jan. 24. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az első hozzászólóhoz. Nekem teljesen felkopaszodott a hajam a halántékom fölött, de rögtön bújtak is ki a babahajak, úgyhogy igazán csak engem zavart, más észre sem vette. Mondjuk muris volt a sok felálló "hajacska"! Kb. fél év és rendbe jön.

38 hetes

2009. jan. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kislányom és kb. 2 hónapja iszonyatosan hullik a hajam. Szülés előtt alig tudtam összefogni, most meg nagyon megritkult. Halvány vigasz,hogy rengeteg új hajam nő. Állítólag erre is van valami homeós bogyó, csak nrm tudom mi az.
2009. jan. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt végig nagyon gyorsan nött a hajam, olyan sűrű volt mint még soha! Szintén nekem is szülés után kb. 2-3 hónappal iszonyatosan hullani kezdett. Már 2 hónapja tart és nagyon-nagyon várom már, hogy vége legyen.
2009. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!