Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok, már...

20 hetes terhes vagyok, már legalább 2 hónapja alvászavarral küszködök. Van valami amit lehet esetleg a terhesség alatt úgy szedni, hogy egyáltalán nem árt a babának?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:

azt,hogy alvás zavarod van,hogy kell érteni- este nem tudsz elaludni,vagy éjszaka sokszor felébredsz,és nem tudzs vissza aludni?

Általában este lefekvés előtt egy pohár langyos tej, vagy kamilla tea jótékony hatással van az alvókára. Próbáltad már?

2011. ápr. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Este egyáltalán nem tudok elaludni, sokszor csak hajnali 4-5 óra körül és csak pár órát tudok aludni. Kezdek kilenni ettől. Még nem próbáltam semmit.
2011. ápr. 29. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én Rooibos teát ittam, amikor nem tudtam aludni. Nekem az volt a baj, hogy éjjel felkeltem, és nem tudtam visszaaludni. Viszont a tea este "kiütött" és éjjel is el tudtam aludni. Terhesség alatt is nyugodtan lehet inni, mert semmilyen káros anyagot nem tartalmaz. Sok sikert!
2011. ápr. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!