Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki terhesség előtt egyáltalán...

Aki terhesség előtt egyáltalán nem volt hányós, az terhesség alatt nagyon az lett?

Figyelt kérdés
/bocs a buta kérdésért/
2011. júl. 5. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A kettönek semmi köze egymáshoz, meg minden terhesség is más. Én az elsö elött gyakorlatilag sosem hánytam, az elsö terhesség alatt félidöig igen sokat. A második gyerekkel egyetlen egyszer lettem rosszul, de akkor is szerintem idegesség miatt. A harmadikkal meg pár hétig hánytam, utána nem.
2011. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én előtte nem voltam hányós, terhesség alatt sem hánytam egyszer sem, viszont a 12.hétig folyamatos hányingerem volt, de hányás nélkül.
2011. júl. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ÉN talán gyerekkoromban hánytam utoljára, na meg ha túl jól sikerült esetleg egy buli!:-) Ez az első terhességem, elég hányingeres vagyok sajna meg hányni is szoktam nem kevésszer, mostmár remélem nemsoká vége ennek az időszaknak. 11hkm
2011. júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon nehezen hányok, terhesség alatt is inkább csak émelyegtem, csak néhányszor jött ki valami. De az se kevésbé kellemetlen.
2011. júl. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 sumergo ***** válasza:

Nem szoktam hányni, felnőtt koromban 1x hánytam calici vírus miatt.

A terhességem elején szinte mindennapos volt a hányinger, de nem hánytam.

Hétfőn töltöttem be a 22. hetet, előtte este olyat hánytam, hogy a szemem is bevérzett tőle több helyen is. Lehet jobb lett volna többször kicsit hányni, mint ez az egy amilyen volt! :-(

2011. júl. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tényleg egyén és terhessége válogatja! Majd kiderül, ha összejön majd nekem is a baba! :)
2011. júl. 6. 19:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem előtte se volt bajom és most sincs semmi. Nincs hányingerem, nem szédülök. CSupán annyi ha éhes leszek, akkor enni kell, mert farkas éhség tör rám, de hálistennek nem sokszor.
2011. júl. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!