Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért tilos a házasélet a 36....

Miért tilos a házasélet a 36. héttől? Az orálissex is tilos?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt az orvostól kéne kérdezni, de ennyire azért nem vagyok nyilt vele. A felicitasos kismama tanácsadó könyvben az van, hogy az orális és a kézzel való kielégítés nem tilos.

Még mielőtt bárki leírna, hogy egy sex mániás vagyok ez nem így van, csak a páromnak már nagyon egy közös huncutkodásra (amikor ő is kedveskedhet nekem), na és bevallom nekem is hiányzik (két hónapja nem voltunk együtt). Nem akarok minden nap sexelni, csak még egyszer a szülés előtt (ja lemaradt január 3-ra vagyok kiírva, vagyis még 10 nap a kiírásig), utánna 6 hétig megint nem lehet majd.

Bár kicsit félek, mert az utolsó alkalommal amikor orgazmusom volt, görcsöltem utánna, tehát lehet hogy beindítaná a szülést.


2010. dec. 24. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a dokim, hogy akár a végéig lehet szeretkezni. Ha a baba nem áll készen a világra jövetelre, akkor a szex sem fogja beindítani. Max. akkor, ha ő már amúgy is készen állna. Így ha nincs semmi problémád (nyitott méhszáj, stb.), akkor szerintem semmi akadálya. :)
2010. dec. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha a doki nem tilt el, akkor lehet.

Mindkét terhességemnél szexeltünk az utolsó hetekben is.

A második babámat túlhordtam 1 héttel, pedig ott már csak azért is szexeltünk, hátha beindul tőle a szülés.

Nyugodtan szexeljetek!

2010. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En Jan.2-re vagyok kiirva es en epp a szules meginditasa celjabol sexelek(ma is delutan)a ferjemmel.Ha nem fajdalmas es meg orgazmusotok is lesz akkor miert ne?!!Amugy is ez a 10nap neked is semmiseg,kijohet nyugodtan...Jomagam mar nagyon szenvedek es szinte mindenki a sexet tanacsolta a szules meginditasara.Ne felj,nyugodtan engedd apat a takarod ala:)meg most amig lehet mert utanna megint nem lehet majd egy darabig:( Kellemes babavarast,konyyu szulest neked!!!:)
2010. dec. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az igazsághoz hozzátartozik, hogy 1 ujjnyira már nyitva van a belső méhszáj. Tehát a behatolás biztos tabu, ezért gondoltam az orálissexre.

De amikor még nem volt nyitva, és még nem voltam 36 hetes várandós, a dokim már akkor emlegette, hogy a 36 héttől no sex, illetve emlékszem, amikor a lányommal voltam várandós, vele nem voltam még ilyenkor nyitva és mégsem lehetett sexelni.


Kellemes Ünnepeket!

2010. dec. 24. 23:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem pont ellenkezoleg,tanacsolva volt doktor es mindenki alltal,persze nem vagyok nyitva...
2010. dec. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!