Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ajánlanátok terhesvitamint a...

Ajánlanátok terhesvitamint a 3. trimszterre? Idáig nem szedtem, mert nem akartam hízni tőle (és valóban még csak 5 kg van rajtam a 28. héten, abból a baba kb 1,3kg, plusz a víz meg egyebek. ).

Figyelt kérdés
Szóval a doki mondta, hogy mostantól olyan mértékben fog növekedni a baba, hogy nem bírok annyi minőségi kaját enni, ezért heti 2-3szor ehetnék terhességi multivitamint. Van jobb, kevésbé jobb, vannak-e mellékhatások?
2010. dec. 25. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Gyakorlatilag mindegyik egyforma.Ugyan azok az összetevők,hasonló arányban,csak van amelyiket jobban reklámozzák,ezért kétszer annyiba kerül,másokat kevésbé,és ugyan olyan jó.

2010. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Femibion 400-at szedem. Van benne egy multi kapszula és egy omega3 kapszula. Remélem jó vitamín, de többet nem tudok róla mondani, mert még csak a 22. hétben vagyok. Viszont elég drága, egy havi adag 5800 ft. De az én orvosom ehhez ragaszkodott.

2010. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Elevitet szedtem a terhesség elejétől a végéig és összesen 6 kilót híztam (56 kg-val kezdtem), szóval nem ettől hízik az ember...

Amúgy az Elevitben nincs jód, így én szedtem mellé azt is, védőnőm javaslatára. A Gravidában viszont van jód is, és az is nagyon fontos, még szoptatás alatt is.

2010. dec. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én elevitet szedtem végig.6kg-ot híztam összesen a terhesség alatt.
2010. dec. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3 terhesség és pár vitaminkészítmény után csak a tapasztalatomat tudom leírni:

- Elevittől még nem terhesen is rosszul voltam

- Gravida dettó...

-egyéb, nem terheseknek való multivitamint CSAK terhesen nem bírtam

-Hipp Natal szirup: jó volt, DMben kapható, bár nincs annyi vitamin benne, mint a többiben

-és amit mindegyik babával szedtem, mert SEMMI mellékhatása nem volt: Centrum Materna. Le is tudtam nyelni:)


De én csak 3 naponta szedtem, úgyhogy 2 dobozzal elég is volt egy egész terhesség alatt

2010. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok


Még annyit, hogy 7 és 13 kgt híztam az egész terhesség alatt, ami a szülés után rögtön lement!

2010. dec. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor csak én változtam bálnává?
2010. dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én gravidát szedek a terhesség elejétől, és 6 kilót híztam.

28 h km

2010. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!