Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen váladékoldót lehet...

Milyen váladékoldót lehet használni, és kamillával szabad gőzölni az nem okoz vérbőséget?

Figyelt kérdés
16hetes kismama
2008. jan. 20. 08:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hete voltam nagyon megfázva, már az arcüregem is fájt. Nekem Sinupret drazsét ajánlott a dokim, és az tényleg segített + Bioparox sprait /baciölő hatása van/. Így megúsztam az antibiotikum kúrát. Egyik sem vényköteles és mindkettő szedhető terhesség alatt is. Próbáltam homeopátiás orrsprayt is, de nekem az sajnos nem segített. Ja, és gőzöltem is!

14 hetes kismama

2008. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A vérbőség az méhed környékén okozhat vetélést,nem pedig az arcüregedben...persz,h szabad.Amúgy meg a kamilla nyugtató hatású,tehát ha este csinálod aludni is jobban fogsz!
2008. jan. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!