Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes kismama vagyok,...

21 hetes kismama vagyok, nagyon fáj a torkom szinte már nyelni is alidg tudok. Probáltam a mézes kamilla teát, Tantum verdevel, kamillával öblögetni, de nem akar javulni. Mit próbálhatnék még?

Figyelt kérdés
2008. febr. 18. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg langyos sós vizzel gargalizálni. Az lemarja a bacikat-fertőtleníti a torkot. Jó babavárást!
2008. febr. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt hiszem ideje orvoshoz menned.

Egy hónappal ezelőtt, hozzád hasonlóan én is torokfájással kűzdöttem, nagyon fájt és mindent kipróbálta (azokat is, amiket leírtál), semmi nem segített.

Nem akartam dokihoz menni, így jól elhúztam 2 hétig, használtam Bioparoxot, citromos-mézes foghagymát, de semmi nem változott.

Végül már elegem lett és elmentem a dokimhoz. Kiderült, hogy gégehurutom van, és antibiotikummal kezelhető.

Kaptam gyógyszert Augmentin, ez mindössze 2 nap alatt teljesen helyrehozta a torkomat.

Hát ennyi, utólag már azt mondom, bárcsak hamarabb kértem volna segítséget.

Mindenki tanácsolt nekem is mindent, házi tanácsokat, homeopátiás szereket, hogy ne szedjek gyógyszert. A patikusok is mind mást tanácsoltak, mégsem tudtak segíteni...

Az a legjobb, ha orvos látja is a torkodat, nem csak így a látatlanba ajánlgatnak mindenfélét. Azonos tünetek esetén sem biztos, hogy azonos kezelés kell.

Vigyázz magadra!

2008. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem dr Theiss lándzsás ütifű szirup bejött, de lehet tényleg orvoshoz kellene menned, ha ennyire nem segít semmi.
2008. febr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!