Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normlis, hogy valaki...

Meddig normlis, hogy valaki nem érzi a babáját mozogni? (első mozgás)

Figyelt kérdés
Sógornőm 23 hetes terhes és még nem érzi mozogni a babáját.Van egy kis feleslege.(nekem jóval több én mégis sokkal hamarabb éreztem a babámat)
2010. dec. 26. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Érzi ő, csak nem tudja, hogy az az érzés már AZ!

Ennyi idősen ha nem nagy a túlsúlya már tenyérrel is lehet érezni egy-egy aktív időszakban.

2010. dec. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

én mondjuk vékonyabb alkat vagyok 15 hetesen éreztem előszőr

onnan minden nap

2010. dec. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is 23 hetesen kezdtem elüszőr érezni, nincs semmi gond, biztos érzi csak nem tudja mit kell éreznie.
2010. dec. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 17 hetesen éreztem először,én is vékonyabb alkat vagyok!
2010. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én dundibb vagyok, 14 hetesen már érzem:) Kis böködésekkel jelez a pocakom alján:D Pedig első babó, csak ismerem annyira a testem, hogy eddig ilyen nem volt;) plusz pár hétig buborékolt is;)
2010. dec. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

szia


nyugodj meg.állítolag valaki csak a 24.hétben kezdi érezni..vagy még késöbb ,ha befelé van fordulva..ha jó a szívhang nem kell aggódni..de hívd fel a védőnődet és megnyugtat..

2010. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ. Kedves utolsó én nyugodt vagyok,nem az én babámról van szó(ő már 10 hós nagyfiú),hanem sógornőmék babájáról.

Én jóval ducibb vagyok mint ő és már jóval korábban éreztem.Lehet,hogy ennyire nyugis baba lenne?(mondjuk az én kisfiam pociban is és itt kint is igen aktív:))

Ráadásul mindig nagyobbra mérték az ő picijüket,mint amekkora elvileg volt.(sógornőm cukra jó-ez nm lehet)

2010. dec. 28. 19:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Normál alkatú vagyok, az elsőt 20 hetesen kezdtem érezni mozogni, a másodikat 18-19. héten.
2010. dec. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!