Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34hetes kismama vagyok....

34hetes kismama vagyok. Veszélyes lehet hogyha olyan jön ma hozzánk aki beteg volt?

Figyelt kérdés
Hányásos, hasmenéses és lázzal járó vírust kapott el. 1-2 napja tünetmentesnek érzi magát. Már nem fertőzhet meg engem? Ez árthat a babámnak? Aggódok érte nagyon!!
2009. jan. 25. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem nem fogd tőle elkapni csak ne adj neki puszit meg ne ölelgessétek egymást.
2009. jan. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már tünetmentes az illető akkor semmi félnivalód. Ezzel az erővel az utcára sem mehetnénk ki, mert ki tudja, hogy ki köhög ránk. Ráadásul most jön az influenzajárvány...
2009. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

34 hetes vaygok, a fiam és a párom is elkapta ezt a vírust, nekem nem lett semmi bajom.

Meg amúgy, raktam volna ki őket az utcára?

2009. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Igazatok van már nem is aggódok annyira. Hiszen nem lehet mindig elkerülni minden beteget. Ha belegondolok hányszor kell beülnöm az orvosi rendelőbe a táppénzes papírért, és szerencsére nem volt bajom utána.
2009. jan. 25. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!