Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetet kezdem és nagyon...

36 hetet kezdem és nagyon unatkozom nap mint nap. Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
Menni már nincs kedvem senkihez sem és az apuka mindig dolgozik. Itthon szeretek lenni csak már nem tudok mit csinálni. A babaszoba már készen van, csak a kislányom hiányzik :) Nem birok ki még egy hónapot!
2011. okt. 24. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, olvass, netezz, köss, horgolj:), főzz előre és fagyaszd le, hogy amikor hazajössz a kórházból kicsit könnyebb legyen minden, vedd meg a karácsonyi ajándékokat előre, csomagolgasd be őket, nézz jó és vicces filmeket, hú más már nem jut eszembe:) szerencsére én nem unom magam mert a nagyobb gyerekem leköti a figyelmemet, de mikor őt vártam én ezeket csináltam.20.heteske:)
2011. okt. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia

Én a 33.hetet kezdem, bár unatkozni nem nagyon tudok, de elég unalmasan telnek napjaim. Én még a babaszobát festem, mesefalat csinálok a picurnak. Engem inkább az zavar, hogy nem tudok annyi mindent megcsinálni amit előtte, mert hamar elfáradok:)Azért kitartás és fel a fejjel!

2011. okt. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Még ne hiányozzon a kicsi, mert Én is nagyon nagyon vártam, mindig mondogattam jaj, de hiányzol, úgy ölelnélek, babusgatnálak és meg is érkezett a 36.héten. Szerencsére egészségesen. :D


Valóban vasalgass, olvasgass, sétálj, barátnőzz...

2011. okt. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen,főzz és pácolj,amit aztán lefagyaszthatsz,mert ha meglesz a baba és nem lesz segítséged,akkor nehéz lesz. Én sírni tudtam volna császár után jó adag húslevesért,rántott pipiért,de senki nem hozott (majd vissza kapja anyós ha már öreg lesz és nem tud főzni,Anyám meg nincs).
2011. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A férjem szakács :))
2011. okt. 24. 21:31
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ÓÓ de szerencsés vagy:) na akkor főzés, fagyasztás kilőve:))
2011. okt. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!