Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babánál akarnád...

Harmadik babánál akarnád tudni a nemét? Vegyes párosunk van (egy lány és egy fiú tehát végülis mindegy most ki jön).

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 13:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem akartam tudni a másodikat sem, csak a férjem ragaszkodott hozzá.

Két lányunk van.

Ha lesz harmadik, őt is lánynak szeretném (a férjem is amúgy). Valószínű megint meg fogjuk nézetni a szonográfussal, mert a férjem megint kíváncsi lesz rá.

De ez még odébb van, mert még nem vagyok terhes.

2010. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Én a baba cuccok miatt mindenképp szeretném majd tudni.
2010. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 fiunk van,jó lenne egy kislány...de valójában mindegy.Nálunk akár akarjuk,akár nem tudni fogjuk,mert a korom miatt(38 éves vagyok)megcsináltatom a CVS-t.
2010. dec. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is egy kislányom és egy kisfiam van már, elvileg mindegy lett volna, hogy mi jön. Eddig nem is igazán érdekelt minket, hogy mik lesznek a már meglévők, de most, valamiért kislányt szerettünk volna. Mi meg is kérdeztük a nemét most is: kislányunk fog születni.
2010. dec. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nálunk meg pont apa nem szeretné tudni én meg igen, nekem valahogy mindig jobban sikerült kialakítani a kapcsolatot a bébivel (már amikor még pocakban volt) úgy hogy tudtam milyen nemű.

Viszont ha én megkérdezem az orvostól, tuti elszólom magam a családban és nem tudom magamban tartani. Egyébként fiút érzek, eddig bejöttek a megérzéseim, de mi van ha nem.

Igazából a testvérbabakocsink megvan uniszex színű a kiságy zöld, a kiskád is, minden unisex színű, ruhácska garnitúra meg piciben van fiús is lányos is eltéve.

2010. dec. 27. 14:35
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen, tök mindegy, hanyadik baba. Nem szeretem az ilyen jellegű meglepetéseket, egy új élet fogadására úgy érzem, szükség van azokra a pocakos hónapokra és arra, hogy már a megszületése előtt fiúként vagy lányként kezeld azt a babát.
2010. dec. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 F.B.I. ***** válasza:
Vannak emberek, akik tudni akarják , vannak akik nem. Ha az apa tudni szeretné meg lehet beszélni az orvossal, hogy csak neki mondja el. Nem szabad elvenni tőle az örömöt, és nem lehet elvárni, hogy hónapokat várjon.De , mint apának joga van tudni.
2011. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is sorminta lett. Lány, fiú és lány. Voltaképpen mindegy is volt, mi lesz. De azért kíváncsiak voltunk, és valamiért egy picit lányra hajaztunk.
2011. nov. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!