Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akarnátok tudni a születendő...

Akarnátok tudni a születendő baba nemét ha harmadik baba és az első kettő egy fiú és egy lány?

Figyelt kérdés
Harmadik babánkat várjuk,és mindenki győzköd hogy "nézessem meg" mije van. Engem meg most nem érdekel,hisz teljesen mindegy.
2010. ápr. 17. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Nekem is a 3-ik, de már alig várom,hogy megmondják:)))))))

Nagy fiú, kicsi lány szóval mindegy lenne, de én megkérdezem.

2010. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És te hiszel abban hogy megérzed ki lapul a pociban? :) Én mindkét gyerekemről éreztem hogy mi lesz, és most a harmadikról meg nem érzek semmit se...
2010. ápr. 17. 20:59
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a helyedben lehet nem kérdezném meg, sőt ha még mondják is hogy mindenféleképp nézesd meg, akkor meg pláne nem, had legyen meglepi! Nekem 1 lányom van, de őt nem tudtam megállni és megkérdeztem, viszont ebben a helyzetben amiben te vagy :) hááát szerintem nem akanám én sem tudni, jó kis meglepi mindenkinek!!
2010. ápr. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én mindegyiket rosszul tippeltem/éreztem.Az elsőben biztos voltam,hogy lány, fiú lett.A másodiknál tuti voltam a fiúban lány lett:))

Most nem tudom,egyszer így érzem 1x úgy.

1 voltam.

2010. ápr. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ez olyan érdekes amúgy mert mi elsőnek is nagyon lányt vártunk, de attól függetlenül éreztem már mikor csak 10-12 hetes voltam, hogy ő csak egy kisfiú lehet.

Meg se lepődtem mikor kiderült h tényleg.

Aztán a lánynál is biztosan éreztem h lány.

Most meg nem szeretném úgy egyiket se márhogy úgy értem nem fókuszálok egyik nem-re sem, hiszen teljesen mindegy:)

Már arra is gondoltam, hogy azt mondom mindenkinek hogy nem mutatta meg az UH-n hogy mije van:) és akkor talán békén hagynak:)

2010. ápr. 17. 21:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mind a hármat megéreztem!A lányokkal ráadásul rengeteget hánytam.

Az elsőt(lány)nem látták.Sokáig faros is volt.

A másodikat nem kérdeztem.Fiú.

A harmadikat a nagylányom akarta tudni nagyon.Őt tisztán felismertem,hogy lány!Imádta az uh-t és mindig mutogatta a popsiját.

2010. ápr. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én megnézetném, de engem érdekelne, akkor is ha mindegy. Tehát azért mert mindegy még baromi kiváncsi lennék! :)


Viszont ha téged nem érdekel és nem akarod megnézetni, akkor ne nézesd!

2010. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti megkérdezném, már csak praktikussági okokból is, hogy akkor most a lányom vagy a fiam kinőtt ruhácskáit szedjem elő a picinek? :-) Viccet félretéve, nem hiszem, hogy kibírnám, hogy ne tudjam. Az első nekem is lány, most kisfiút várunk, de én szeretem a lehető leghamarabb a nevén szólítani, meg ha beszélgetek a pocaklakóval, nekem kell, hogy elképzeljem, ki is van benn.
2010. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egy fiú és egy lány után decemberben született meg a harmadik babánk. Mi sem szerettük volna tudni a nemét. Nagyon "nehéz" volt megállni, de utána annál nagyobb a meglepi öröme. Kisfiú lett és amikor kibújt a szülésznőm a nevén szólította. Így tudtuk meg. Ennek is megvan a varázsa, örülök neki, hogy részünk lehetett benne.

Szerintem bírjátok ki, mert jó az a kis "izgalom":-)


8 éves, 21 hós és 3,5 hós babák anyukája

2010. ápr. 18. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az utolsónak: én is ilyesmit szeretnék:)) Bár nekem a kisfiam 6 éves (a legnagyobb) és ő folyton kérdezgeti hogy DEUGYE ÖCSI LESZ??? Mindig elmodnom neki hogy attól mert öcsi még nem fog tudni focizni vele, max. évek múlva :))

Az újszülött ruháink nagy része unisex:) És a lányomnál is előkészítettem az 56 os kisruhákat szépen mosva vasalva, erre 62 cm lett és 4 kiló..úgyhogy nagy kapkodva mosattam ki a férjemmel a 62-68 as ruhákat (mialatt még a kórházban voltam).

2010. ápr. 18. 08:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!