Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek van Anglesound magzati...

Akinek van Anglesound magzati szívhang figyelője, mennyire elégedett vele? Hányadik héttől használható valójában?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 18:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem ijesztő, ha nem találod rögtön meg a babát vele? Én ezért nem merek venni :S
2010. dec. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Én is ezért gondolkodtam rajta.

Ma megjött, és egyből megtaláltam, ami szerencse, mert néha közben is lelépett őkegyelme :)

De nagyon szuper szerintem :)

2010. dec. 30. 08:59
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem kell tőle félni, csak türelem kell hozzá. :) Mi budaörsön vettük az ipariparkban a Matti kft-nél 6500Ft ért.
2010. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, hogy offolok, de ezt le kell írnom úgy érzem. Nem jó a babának, ha egyfolytában hallgatózol. Én is vettem ilyen kütyüt, és csak heti 1x hallgattam bele. Egyrészt a vége fele már erőssen jelezte a babám, hogy utálja (rögtön kapálozott, ha hallgatóztam), másrészt mondják is, hogy az uh-ot se szeretik a babák. Így ha nem akarjátok kínozni őket, minden nap ne hallgatózzatok. Ja, és valaki írta, hogy hosszan keresi, mire megtalálja. Nem szabad olyan hosszan használni, csak egy-két percig max. Én síma vízzel használtam, az is szuper volt hozzá, de babaolaj is jó.
2010. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hát azért gondolhatod, hogy utána néztem a dolgoknak előtte. Először is egy szülésznő írt ide (másik kérdés ezzel kapcsolatban), hogy mivel nem vagyunk delfinek, nem halljuk, nem zavar, nem ártalmas.

Majd megkérdeztem egy nőgyógyászt, aki szintén azt mondta, hogy nem árthatok vele.

Egyébként meg nyilván nem egész nap a hasamon lóg...

2010. dec. 31. 10:03
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, hogy kötözködjek. De ami nem ártalmas, még nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem idegesíti a kicsit. Az enyém mondom frászt kapott tőle. Egyébként a tájékoztatóján rajta van, hogy ne használd hosszú ideig, és eddig én minden orvostól, akit kérdeztem azt mondták, hogy néha ha használod oké, de rendszeres, mindennapi használata akkor sem ajánlott. Az uh-ra is azt mondják, hogy nem kellene olyan sokszor csinálni, mint magyarországon csinálják, más országokban kevesebbszer van uh. Pl én Angliában élek, itt csak 2 van, mert a túl sok uh ártalmas a babára. (Mondjuk én terhességem alatt jobban örültem volna neki, ha többször megnézhettem volna:D) Még egyszer, nem kötözködni akartam, bocs.
2010. dec. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy goromba voltam! Kicsit ingerlékeny avgyok mostanában :)

nem is akarom én állandóan hallgattni őt, csak most még nem érzem, hogy mozog, az elején, meg nem rég is véreztem, így van aggodalom.

A másik meg, hogy a "nagytesó" imádta, közben beszélt neki, olyan cuki volt. Így ők is könnyebben tudnak kapcsolatot teremteni.

Egyébként a mi pocaklakónk is elúszik előle..., és az UH-on meg fejelgetni kezdett, tehát gondolom, hogy nem szereti, de azért olyan sokat nem fogjuk használni.

2010. dec. 31. 13:04
 18/19 anonim ***** válasza:
Általában minden kismama ingerlékeny, nagyon érzékeny, én is az voltam:D Persze én is imádtam hallgatni:D Tök jó, hogy ezt írod, hogy a nagytesó így társalog vele, tényleg nagyon cuki lehet. Majd én is kíváncsi vagyok, hogy majd mikor az én csöppöm lesz a nagy tesó, hogy fog reagálni rá:D
2010. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmi baja nincs tőle a kicsinek. Igen, az én picim is kapálózik néha tőle, de ez max. attól van, hogy érzi, ahogy valamit ott forgatgatok, ami ráadásul hidegebb is. Ettől semmi baja nem lesz, esetleg úgy fordul, hogy annyira ne érezze (de nem fáj vagy ilyesmi!).
2010. dec. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!