Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez a babakocsi...

Szerintetek ez a babakocsi használható újszülött kortól? Egyébként 170fokig dönthető.

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 11. 15:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem nyugodtan használható újszülöttnek is, legfeljebb teszel bele egy takarót, hogy egyenesebb legyen. Én már nagyon megbántam, hogy majd' százezer forintott elköltöttem mózesra meg sportkocsira.
2011. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Az eladó azt mondta, használható újszülött kortól is.

Rákerestem a neten, itt a leírások fele azt írja, hogy használható, a másik fel meg azt, hogy csak 3-6 hónapos kortól használható.

Ez miért van?

2011. szept. 11. 15:48
 3/27 anonim ***** válasza:
61%

Ha 170 fokig dönthető, az jó.

Viszont! Én ezt nem használnám újszülöttel, mert csak egy irányból lehet tolni, és nem hiszem hogy az újszülöttnek olyan hűdejó, hogy nem látja a szüleit. Mi menetiránnyal megegyezően csak akkor használtuk a kocsit, amikor már ült és nézelődött (kb. 8 hónaposan). De előtte mindig keservesen sírni kezdett, ha nem látott...

(És szerintem ezért is van, hogy van, ahol csak 3-6 hónapos kortól ajánlják.)

De mindegy, ez csak az én véleményem...

2011. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2011. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.

Még valaki?

2011. szept. 11. 17:45
 6/27 anonim ***** válasza:
81%
Nekem nem úgy tűnik. De ha azt mondja az eladó....
2011. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Mint gyógytornász mondom, hogy nem használható.
2011. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a 17:11es-el! Legyen szemből tolható és vízszintesig dönthető! Vigyázni kell a baba gerincére és a légzését is nehezítheti a döntött tartás.Ennyi pénzért biztos találsz teljesen dönthetőt is, ha máshol nem használtan a vaterán vagy tesz-veszen.Nekünk is használt kocsink van, nem szégyen az!Senki meg nem mondja róla :)))
2011. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket!

Aki azt mondj nem használható, az miért mondja?

2011. szept. 12. 07:49
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Tavaly októberben én is vettem a lányomnak (igaz akkor már elmúlt 1 éves), de úgy vettük, hogy a második babának is jó legyen. Igen ez egy hátrány, hogy nem lehet a kart úgy fordítani, hogy a baba lásson. Ledöntöttem a miénket és tényleg egy takaróval meg lehet oldani. A lányomnak olyan volt újszülött korában amibe szintén kellett takarót tenni, mert az sem volt teljesen egyenes (pedig az kimondottan újszülötteknek való). Tökéletes megoldásnak bizonyult. Most már több, mint 2 éves és semmilyen baja nem lett. Azt hiszem én is fogom használni a fiamnál. Szerintem megszokás kérdése. A másik babakocsinál forgatható volt a kar és azzal sem volt gondja amikor éppen nem látott, mert folyamatosan beszéltem hozzá. Viszont esővédőt nem használtam így nem szokta meg és amikor a Pierre Cardinra rátettem nagyon sírt.

Egy gyönyörű 2 éves és egy 22 hetes magzat anyukája

2011. szept. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!