Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyek a legjobb babakozmetiku...

Melyek a legjobb babakozmetikumok, ami újszülött/csecsemőkortól használható? Természetes, minőségi termékekre gondolok.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 09:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Babé, Alverde, Naturland
2011. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kisfiam születésekor mindenki azt mondta ne vegyek semmit, mert csak azt lehet használni amit az orvos felír és gyógyszertári. Erre a drágám ekcémás lett a f*sza gyógyszertári, semmit nem tartalmazó kencéktől, úgyhogy utána csak babét használtunk. Igaz kicsit drága, de megéri, mert irtó jó!! Most már 17hónapos és bírja a Johnson's-t, de semmi egyebet, se gyógyszertárit, se gabi, semmi!!Csak a johnson's és a babé!
2011. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm! Nekem is a Babé a szimpatikus, csak a kérdés feltevésnél nem szerettem volna "befolyásolni" a válaszokat :)
2011. ápr. 24. 10:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak mindentől ekcémás tünetei lettek, kivéve a gyógyszertári "semmi sincs benne" szerektől. Minden gyerek másként reagál bizonyos anyagokra, szóval ki kell kísérletezni.
2011. ápr. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az én ikreimnél is a "semmit nem tartalmazó" gyógyszertári kenőcs, testápoló és fürdető jött be, a többitől vagy ekcémásak lettek, vagy kiütést kaptak.

Ki kell tapasztalni, hogy melyik a babádnak a legmegfelelőbb, hisz minden gyermek más. ;)

2011. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én vettem Babe termékeket és sokkal több "mű" dolgot tartalmazott, mint egy Nivea pl. De az sem vált be, így én gyógyszertári kenőcsöt, fürdetőt, hintőport és étolajat használok. Ezek a természetes dolgok, az összes többi nem az. És nem is drága, bár az nem számítana.
2011. ápr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Alverde! A gyógyszertári kencék alapja a KŐOLAJ, nézz utána! (Mondjuk nem csak a gyógszertáriaknak, amiben Paraffinum Liquidum van, az mind kőolaj alapú). Nagyon jó még a tiszta olivaolaj szappan, esetleg sövénykúti kecsketej szappan. A Babé és Naturlandos termékek is teljesen szintetikusak! Ha van benne Paraffinum Liquidum, Sodium Laureth/Lauryl Sulfate stb, akkor ne vedd meg, ha "tiszta" terméket akarsz! Az Alverde jó minőségű, természetes, és nem drága.
2011. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A gyogyszertari etolajban hogy lenne koolaj, honnan kerulne bele?
2011. ápr. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó! Nem az étolajról beszéltem, hanem a krémről! Mind kőolaj alapúak! Nézz utána!


Pl: Mit tartalmaz az Unguentum hydrophilicum nonionicum Ph.Hg. VII. Naturland?

- A készítmény hatóanyaga(i): A készítmény hatóanyagot nem tartalmaz.

- Egyéb összetevő(k): metil-parahidroxibenzoát, 96%-os etanol, folyékony paraffin, poliszorbát 60, cetil-sztearil-alkohol, fehér vazelin és tisztított víz


Vazelin "A vazelin egy kőolajból gyártott szintetikus anyag, megmarad a bőr felszínén, nem szívódik fel, a pórusokat elzárja, a nedvességleadást, bőrlégzést akadályozza, huzamosabb használata leblokkolja az egészséges bőrfunkciókat, törékennyé teszi a bőrt. A reklámokban ezt a funkciót szokták úgy emlegetni, hogy "hosszan hidratálja a bőrt" meg hasonlók. Hát igen, ha egy zacskót húznál magadra, valószínűleg nem száradnál ki, de nem is éreznéd túl jól magad. A bőröd is így van a kőolajjal."


Paraffin: Ez is kőolaj származék.

2011. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Es hol lehet Alverdet kapni? Rendelni nem szeretek, mert babaval nem mindig tudok kimenni (kertes haz, sokaig tart).
2011. ápr. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!