Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes kismama vagyok és...

Bolya kérdése:

6 hetes kismama vagyok és eddig CETILIZIN HEXAL gyógyszert szedtem mert csalánkiütésem van 3 éve vált e ki valamit a babánál?

Figyelt kérdés
Mikkor tudom meg , hogy van e baja a gyógyszertől ?
2011. okt. 24. 15:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez allergiás tünetekre való gyógyszer. Beszéld meg az orvosoddal szedheted-e.
2011. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nem szedheted!!!Én 8 éve vagyok csalán kiütéses és ugyanazt szedtem amit te.A házi orvosom mondta nem lehet terhesség alatt szedni..kálciumot írt fel helyette de nekem semmit nem ért.Annyira viszkettem,hogy majd meg őrültem...

Azután eszembe jutott a homeopátia.Találtam rá valót azt hiszem histaminum van rá írva de ha gondolod hogy kipróbálod akkor előkeresem a pontos nevét.Én már nem szedem mert két hét alatt elmúlt az allergiám.. :)

Azt mondják a terhesség alatt megszűnhet de vissza is jöhet szülés után.Menj el a házi orvoshoz és kérdezz rá de szerintem neked is azt mondja majd hogy nem szedheted...

A neten is utána tudsz nézni...

2011. okt. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!