Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is keményedik ennyire...

Másnak is keményedik ennyire a hasa? 35. hetet kezdem holnap és bizony elég gyakran keményedik a hasam. Van úgyhogy éjszaka is arra kellek fel. Mellesleg méh a hátam is be akar szakadni.

Figyelt kérdés
2009. jan. 25. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:
méh=még
2009. jan. 25. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ennyi idősen nekem már régóta keményedett. Sőt, éjjel-nappal. Normális jelenség. Húzódik a méh össze, készül föl a szülésre. De már csak 2hetet kell kibírnod. :) A hátad meg a nagy súly alatt, naná, hogy be akar szakadni! :)Próbálj meg minél többet pihenni, és semmi probléma nem lesz, meglátod! Aztán pedig örömteli babázást kívánok!

5hónapos kisfiú anyukája

2009. jan. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a 35. hetet fogom elkezdeni holnap és az utóbbi 2-3 napban voltak keményedéseim, éjjel is.

Ami eddig egyáltalán nem volt jellemző.

A hátam napok óta fáj.

2009. jan. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem a 36dik heten kezdett el kemenyedni a hasam es a hatam is nagyon faj.ma leptem a 40dik hetbe es mindeg erosebben es erosebben kemenyedik a hasam,de meg egyben vagyok.
2009. jan. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 30 hetes vagyok és most kezdtem el érezni a keményedést, dokim azt mondta ne nagyon mászkáljak, pihenjek sokat és magnéziumot szedjek. illetve nospát. de a 36 hétig lehet csak, örülj hogy csak most érzed. még én is szerencsés vagyok vannak akik sokkal előbb keményednek.
2009. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!