Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt hasonló tapasztalatotok?...

Volt hasonló tapasztalatotok? Az orvosom magneB6-ot irt fel mert keményedik a hasam, de mióta szedem éjszaka borzasztóan görcsöl a jobb vádlim. Lehet összefüggés? Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a magne b6-tól múlt el a lábgörcsöm, szóval nem hinném, hogy attól görcsöl!!!
2009. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Nekem is görcsölt a vádlim a magnézium mellett. Én kiegészítésként néha megittam egy-egy kalcium pezsgőtablettát, attól jobb lett.
2009. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam!

Régen is voltak görcseim a vádlimban, de a terhesség alatt nem fordult elő, csak miután elkezdtem szedni a MagneB6-ot! Esküszöm.

Nem tudom, hogy tényleg nincs-e összefüggés. Az tény, hogy épp a lábikra-görcs elmúlasztására ajánlják, de szintem nem mindenkinek jön be. Ráadásul sokat is kell beszedni belőle és drága is.


Én váltottam, Béres Magnéziumot szedek, olyat, amiben szintén van B6 is. Ebből csak napi egy kell, s azóta nincs gondom.


Sok helyen dicsérik a Magnerot-ot is, de arról nincs tapasztalatom.


Beszéld meg a dokiddal! De nekem a Béres maximálisan bejött.


22 hetes km

2009. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj ki erősebb mg készítményt, pl magnesii citricit. Ezt reci nélkül is lehet kapni, és kimondottan kismamáknak ajánlják.
2009. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitoka! Beszélni fogok az orvosommal, mert ezek a görcsök már kiborítóak. :-)

De tényleg csak azóta jelentkeztek.

2009. jún. 2. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Kalcium hianyra utal.Velem is Ez tortenik.Fogmosaskor vérzik az inyem is.
2016. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!