Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ez a képosztaleves fogyóku...

Van ez a képosztaleves fogyókura, hogy minden nap kell enni belőlle és első nap mellette csak zöldség, második nap csak gyümi stb. Ez mennyire hatékony? Valóban 7 nap alatt 5-6 kilót lehet fogyni tőlle?

Figyelt kérdés
2010. okt. 10. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ha csak annyi a cél, hogy fogyj valamiból, akkor persze minden bizonnyal, hiszen koplalsz ezzel az egyoldalú táplálkozással.
2010. okt. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ez a célom mindenképp :)
2010. okt. 10. 23:02
 3/12 anonim ***** válasza:

Mivel szinte semmi kalória nincs benne igy a fogyás garantált,és mivel leves a folyadék nagy része is pótolva van.Ezen kívül méregtelenit ami szintén elengedhetetlen a sikeres fogyáshoz.

Hátránya csak annyi,hogy egy idő után unalmas lesz az ize:)

2010. okt. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A másik hátránya, hogy belassul az anyagcsere, a szervezet átáll raktározó üzemmódba és később már a fogyókúra előtnél kevesebbre is hízással fog reagálni. De végül is nem hosszútávban gondolkodik a kérdező, ez csak egy filozófikus eszmefuttatás volt.
2010. okt. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz.De a szépségért szenvedni kell.És áldozatot hozni :)
2010. okt. 10. 23:37
 6/12 anonim ***** válasza:

A szépségért szenvedni kell?pff!

Na szóval lefogysz tőle,de a testzsír százalékod nem fog tőle változni.Tehát kevesebb lesz a testsúlyod,de ugyanolyan zsíros leszel,az izmaidból meg löttyedt vizenyő lesz.Puhatestű.

Egyszerű izomtérfogat csökkenés történik.

2010. okt. 11. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: Lehet pontosan ez a célja. A fotómodelleknél kifejezetten tilos a sport és a fehérjés táplálkozás pont azért, hogy véletlenül se nézzenek ki fittnek. Egyféle nőiesség az is, ha valaki plöttyedt, törékeny ezt sajnos el kell fogadni, nekem sem tetszik.
2010. okt. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
én egy hétig ettem,híztam tőle 1 kilót...vagy visszatartotta a szervezetem a vizet.
2010. okt. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon hatasos a kaposzta, de ehgyomorra es a frisslet fogyasztom, igy nem fog elmaradni a hatas, viszont nem mindenkinek birja a gyomra.


Amikor ezt igy elfogyasztod, akkor mar deltol nyugodtan fogyaszhatsz konnyu eteleket, de a mozgas is szukseges.

2010. okt. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van részletesen, melyik nap mit lehet/kell enni mellette.

De tudnod kell néhány dolgot:

Ezt a diétát arra találták ki, hogy műtét előtt álló embereket a műtét érdekében gyorsan lefogyasszanak, szigorú orvosi felügyelet(!) mellett. Azzal már nem foglalkoznak, hogy később a páciens mennyit hízik vissza a kopalás miatt.

Tehát megszenvedsz a szépségért, le fog menni pár kiló, de ha abbahagytad (azt hiszem, 2 hétig lehet csinálni), nagyjából másfélszer, kétszer annyit fogsz visszahízni.


Amúgy maga a leves nagyon finom, én zöldséglevesként szoktam csinálni, nem fogyókúrás céllal. Egy titka van: ahányszor fél liter vizet öntesz rá, annyi db húsleveskocka kell bele.

2010. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!