Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A kombinált teszt csak azoknak...

A kombinált teszt csak azoknak ingyenes, akik a sejtbankkal leszerződött kórházakba járnak terhesgondozásra? Vagy azoknak is akik olyan dokihoz járnak magánrendelésre, aki ahhoz a kórházhoz tartozik?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!

Én úgy tudom minden kismamának ingyen elvégzik a kombi tesztet.

2009. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az integrált teszt ára 30.000,-

én olyan doktorhoz járok, aki olyan kórházban dolgozik, ahol MÉG ingyenes. Én így megúsztam ezt az összeget.

De van két kismama barátnőm, akik viszont nem úszták meg, nekik 30ezer volt.

2009. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van kombinált teszt és integrált teszt. Különbség, hogy a kombinált tesztet a 12. heti uh-ból és vérvételből állapítják meg, a pontossága - ha jól tudom - kb. 80-85 %. Az integrált teszt a 12. heti uh. vérvétel + 16 heti uh és vérvételből áll, ennek pontossága 90-95 %. A kombinált teszt azokban a kórházakban ingyenes, amelyek le vannak szerződve. (egyre több kórház), ennek utána kell járni. Az integrált teszt minden esetben pénzbe kerül, én hallottam már 20 ezertől 30-ig többféle összegekről. (ez nem tudom, mitől függ) Érdemes a dokinál rákérdezni,mert sok helyen hallottam, hogy maguktól nem mondják, csak ha rákérdeznek a kismamák, hogy ingyenes.
2009. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Bp-i vagy akkor pl. a Bolgárkerék utcában ingyenes ez nem kórház hanem genetikai tanácsadó féle. Ide nyugodtan elmehetsz mindegy hová jársz. Én is telefonon bejelentkeztem, elmentem, megcsinálták.
2009. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!