Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen praktikák vannak a...

Milyen praktikák vannak a baba megfordítására? Most épp farfekvéses. (33hetes)

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 13:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Megvárod, hogy akar-e fordulni, megFORDITANI nem lehet. De még van ideje, az utolsó napon is fordulhat még.
2010. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem praktikáznék, mert nem véletlenül fekszik úgy. Lehet, hogy a köldökzsinór túl rövid vagy túl hosszú, és ha elkezdenél praktikázni, rosszul járnál.

Amondó vagyok, hogy hagyd békén a babádat.

Nem vagyok egy parás fajta, de ebben a kérdésben ez a véleményem.

Inkább beszélgess vele, hass a lelkére, hogy forduljon meg. A gondolatnak teremtő ereje van szerintem :) Gondolj arra, hogy megfordul és szép természetes szülésed lesz.

Boldog új évet!

2010. dec. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem szinte végig faros volt. Aztán mikor császároztak mondta a doki hogy esélye sem lett volna megfordulni. Ne akarj ezen változtani mert a köldökzsinór a nyakára is tekeredhet ! Így kényelmes neki. Én aztán örültem is neki mert így biztos császár volt. ( én féltem a természetes szüléstől )
2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az lenne a gond,hogy rövid a köldökzsinór, mert egészen a 30.hétig meg fejfekvéses volt. És a 30.héten gondolt egyet és megfordult. Ezért gondolom, hogy nem lenne baj megfordítani valahogy, hiszen egészen eddig a helyes irányban volt. Császárt nagyon-nagyon nem szeretnék! :(
2010. dec. 29. 14:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek a 2. és 3 válaszolóval. Én is úgy gondlom, hogy a baba tudja miért van úgy. Nekem is faros volt a babám, eleinte én is nézegettem a neten a praktikákat, de végül egyet sem próbáltam, mert féltem bajt csinálok. Az , hogy milyen hosszú a köldökzsinór nem tudhatod, mert eddig a baba kisebb volt és még volt elég helye. Én is féltem eleinte a császártól ,de hidd el semmi okod nincs félni, persze utólag már könnyű beszélni, de gondolj arra, hogy a babád érdekében lesz a császár, de még az is lehet vissza fog fordulni. MInden jót neked!
2010. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Épp tegnap voltam a dokimnál és nekem is most megfordult, azt mondta az orvos, hogy ha érzem jobban mocorogni akkor pattanjak négykézláb, mert akkor több a helye, hátha megfordul. Azt is mondta, hogy beszéljek vele, kérjem hogy forduljon meg, lehet hülyén hangzik, de nekem nem egy ismerősnek az utolsó hetekben sikerült megfordítani így a babát.

Neten találsz még ötleteket, pl napi 20-25 perc séta a legjobb állítólag, és ha háton fekszel tegyél a medencéd alá egy kispárnát, ez azt mondják olyan kényelmetlen a babának, hogy ha tud akkor megfordul. Most én is ugrálok négykézlábra, mert nagyon nem szeretnék császár és ugye napról-napra gyarapszik, egyre nehezebben fog tudni megfordulni.

Sok szerencsét!

2010. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem az első babám farfekvéses volt. Minden ultrahangon így volt, amin nézték. A 37. héten az orvosom külső fordítással megpróbálta megfordítani, de nem engedte magát. Így végül császárral szültem.

Most ismét babát várok, a 18 hetes Uh-n, ő is farfekvéses. De még van időm, próbálom megbeszélni vele, hogy forduljon meg. :)

2010. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell ezt erőltetni. ő tudja hogy miért fekszik úgy !
2010. dec. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17.02 vagyok, azért kell erőltetni mert én pl nem akarok császárt. attól hogy gyereket várok, nem kell belerokkanni és ha van rá mód miért ne lehetne megpróbálni?
2010. dec. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyetértek. csak akkor támogatom a császárt, ha veszélyben van a baba (vagy én) és emiatt jobb megoldásnak tűnik.
2010. dec. 29. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!