Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35hetes terhesen miért nemtudo...

35hetes terhesen miért nemtudok éjjel aludni?

Figyelt kérdés
kb egy hete szinte minden éjjel felkelek 2-3órákat fent vagyok,és nemtudok aludni.ennek mi az oka???
2010. dec. 30. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Én már a 26. hét óta nem tudok...mi az oka?Én wc-re járok, vagy csak simán kényelmetlen feküdni, vagy felébreszt a mocorgással:)))
2010. dec. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is 35 hetes vagyok és én sem tudok aludni,egyszerűen nem is vagyok álmos vagy ha nagy nehezen elalszok 2-3 órát sikerül csak aludni.Elég bosszantó,de szerintem nem tudunk ellene tenni!!!!
2010. dec. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Sziasztok! Én is 35 hetes vagyok. Én ha nem a pisilés miatt kelek fel akkor álmatlanságban szenvedek szintén... Sajna még kb 5 hétig még ez lesz, más megoldás nem lesz rá. Kitartás mindenkinek!
2010. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)mindenkinek kitartást és jo egészséget,de azért tök fura hogy ez mitöl lehet....
2010. dec. 30. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:

A szervezet készül az álmatlan éjszakákra. :) én 37 hetes vagyok, egy jó ideje én sem alszom. Kényelmetlen, zsibbadok, fáj valami, ég a gyomrom, pisilni kell, vagy a párom horkol. :)

Kitartás lányok, már nincs sok!

2010. dec. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32 hetes vagyok, és jó ideje nagyon nehezen alszom el, sokáig fent vagyok, sokat felkelek. Okok: nem kényelmes sehogy, hiába vagyok fáradt mégsem tudok elaludni, nem kapok levegőt, vagy a 15 hónapos kislányom ébred meg éjjel.
2010. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tudom, de elég idegesítő....mondjuk álmos se vagyok
2010. dec. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én még csak 22 hetes vagyok, de már hetek óta vacakolok az alvással. A legnagyobb gondom, hogy csak a bal oldalamon tudok aludni, mert különben légszomjam lesz. Bár hozzá tenném, hogy a 4. babámat várom és már most 100 cm a hasam köldöknél. Amúgy 154 cm vagyok és 58 kg-al lettem terhes.

Mi lesz még a végéig velem, ha már most ennyire nem kapok levegőt?

2010. dec. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!