Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27hetes terhesen baj, ha a...

27hetes terhesen baj, ha a kisbabám mozágást, nem igazán érzem, hanem apró rebbenésszerűen jelentkezik be? A pocimi mindig kivan dudorodva bal oldalon. Ha meg hanyatt fekszek az meg nem kényelmes normális az hogy hanyatt nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 26. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:

A lényeg, h érzed valamennyire!

Az viszont nem jó, h hanyatt fekszel, így elnyomsz (vagyis a baba) fontos ereket. Tehát ne aggódj, h nem tudsz úgy aludni. Nekem is sokat ki volt dudorodva, az nagyon édes!

2008. jún. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fontos, hogy valamennyire érezzem a mocorgását. Csak félek, hogy ne legyen semmi baja a kisfiamnak. Anyukám annyit mondott, ha kidudorodik a manó, meg másfele is úszik akkor nincs gond. Ez igaz?
2008. jún. 26. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
SZERINTEM NYUGODJ MEG. NEM MINDENKI ÉRZI OLYAN ERŐSEN. HA AGGÓDSZ, INKÁBB MENJ EL DOKIHOZ. AKÁR VAN FOGADOTT, AKÁR AZ SZTK-S. MINDEN RENDBEN LESZ! MINDEN JÓT NEKTEK! 1. VOLTAM
2008. jún. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ÉS PERSZE, HA VÁLTOZTATJA A HELYÉT, ÉS TE NEM ÉRZED, AKKOR MINDEN RENDBEN, SZERINTEM. AZ ELEJÉN ÉN IS ÍGY VOLTAM A 17. HÉTEN: LÁTTAM, DE NEM ÉREZTEM.
2008. jún. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat. Hétfőn megyünk 4D-re. Inkább nem aggódok,mert azzal mégjobban ártok magunknak. Anyukám is nyugtatott, hogy higyjem el minden okés. Boldog babavárást kivánok neked.
2008. jún. 26. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!