Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetes terhes vagyok mostaná...

24 hetes terhes vagyok mostanában egyre többször érzem hogy belenyilal a fájdalom a combomba és mintha huznák szét a medencémet! Ez mitől van?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
előre is bocsánat hogy nem tudok érdemleges választ adni de azonnal menj el orvoshoz és ne hagyd hogy egy hónapra adjanak időpontot..kérlek tényleg napokon belül menj el ez nem egészséges...habár még nem voltam terhes de remélem nem lesz baj
2010. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez teljesen normális:) Tágul a medencéd, és az is lehet, hogy a baba befordult és nyom a fejével. Persze ha folyamatosan fáj vagy elviselhetetlen a fájdalom, akkor megér egy telefont. Hívd fel a dokidat vagy legalább a védőnőt.


34 hetes km

2010. dec. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A baba nyom egy ideget. HA aggódsz miatta, hívd fel a kórházat, de ez teljesen normális érzés és egyre több ilyen lesz. Csúsznak a csontjaid, tágul a medencéd, hogy kiférjen a babád. Van, aki jobban érzékeli, van, aki kevésbé. Rám olyan fájdalmak jöttek, hogy nem tudtam mozdulni másodpercekig utána. Napi 3x2 Magnézium sokat segíthet (nekem a doki mondta, a végén 5x2-t kellett már szednem a 34. héten), igyál sok folyadékot mellé és pihenj, amennyit csak tudsz :)
2010. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kóros, a tested felkészül a szülésre. Persze ha aggaszt a dolog, beszéld meg a védőnővel. Amúgy az is izgalmas lesz, amikor szülés után visszarendeződnek a dolgok. Most is és akkor is sokat segít, ha fekvéskor jól választod meg a pozíciót. Nekem az jött be, ha oldalt feküdtem és a két combom ill. térdem közé párnát tettem.
2010. dec. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez normalis...keszul a tested a nagy napra...csak akkor van baj ha menszi szeru fajasaid vannak vagy ha tul sokat kemenyedik a pocakod...lassan hozza kell szoknod ezekhez es az ennel durvabb fajasokhoz is...ez csak egy kis bemelegites...konnyu szulest!
2010. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!