Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segítség! Fáj a torkom,...

Segítség! Fáj a torkom, hőemelkedésem van. Félek a láztól. Ha bekövetkezik mit vehetek be?

Figyelt kérdés
Vagy csak, ha tartós lesz a láz. Még csak a torkom fáj, de mit tegyek ha a többi megfázásos tünet is előjön? Kérlek segítsetek, első terhességem. Még orvosom sincs. Bár 2 héttel ezelőtt voltam dokinál, de azt mondta a terhesség biztos, de csak akkor küldhet el gondozásra, ha él a magzat. Jövő héten kell visszamennem. Sokat pihenek, szedem a vitaminokat, ha ki mozdulok tetőtöl talpig bebugyolálom magam. Még is megfáztam. És pont szilveszterre. 7 heteske.
2010. dec. 31. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!ugyanez volt velem 2 napig,csak sajnos be is lázasodtam.Én első nap bevettem egy fél Algopirint,második este hűtőfürdő+mézes citromos tea,rengeteg folyadék+hidegvizes borogatás..ettől lement.Azóta megkérdeztem a dokim,azt mondta,h inkább vegyek be egy lázcsillapítót,minthogy tartósan lázas legyek.úgyhogy,ha felmenne,sztem vegyél be egy Algopirint,vagy Rubophent,vagy Panadolt.
2010. dec. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csak Algopirint (napi 2 szemet) lehet bevenni terhesség és szoptatás alatt, Panadolt nem!

Remélem hamar rendbe jössz!

2010. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz, Panadolt is lehet. Múlt héten kérdeztem a dokimat, mert esélyes volt, hogy belázasodom, és Panadolt javasolt erre az esetre. Az első harmadban inkább Algopirynt, a harmadikban inkább Panadolt szoktak mondani.
2010. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kész röhely

én is így jártam 2 napja

aztán védőnőt hívtam

algopirint mondta, persze az receptköteles, d emegkérdeztem a patikába, ott meg hüledeztek, hogy azt egyátalán nem szabad, sőt árt

az algopirin

így mondtam nézze meg nekem a panadolt, és azt odaadta bár azt sem nyugodt szívvel

5 hetes vagyok


eddig én is algopirin párti voltam


vicc ami itt megy:(

2010. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!