Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet csinálni, ha nincs...

Mit lehet csinálni, ha nincs székelési inger? Nem szorulásom van, hanem egyáltalán nem kell nagywcre mennem. Mit lehet csinálni? 13hkm

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én glicerines kúpot használok ezért.
2011. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ezt a kúpot milyen sűrűn lehet?
2011. jan. 1. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Én minden reggel egyet használok az inger kiváltására.

Terhesen is szabad, ezt javasolta a gyógyszertáros is. Nem okoz görcsöt, csak ingert.

Amikor felteszed, várjál legalább öt percet, hogy tuti legyen a hatás.

Már 30. hete használom, inkább, minthogy feleslegesen nyomjak a vécén.

2011. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hú ez nálam is gond:(

volt hogy 5-6 napig sem volt inger:(nem is bolt semmi bajom, egyszer csak eszembe jutott, hoyg uuu már x napja nem voltam nagywczni:(

2011. jan. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
UGYANEZ VAN VELEM..és nem tudom mit csináljak..
2011. jan. 1. 15:17
 6/7 anonim ***** válasza:

hát ez a terhesvitamintól van

vagyis a vas ami fogja a székletet:(

sok innivaló, sok rostos cucc, bár én egyikert sem viszem túlzásba

én nem s erőltetem

ha 5 naponta akkor 5 naponta

ez van, nem fáj, nincs panasz csak ritkán van

ennyi

RELAX!Boldog babavárást :)

2011. jan. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Még csak 8 hetes vagyok de már 3 hete kínoz ez a dolog. Valamelyik nap már előjött az aranyerem. Nekem, ha már azt tanácsolják, hogy több rost kiröhögöm. Ennél többet nem bírok enni. Magamnak sütöm a sokmagos kenyeret. Már úgy néz ki a reggelem, hogy kávé, 40%-os baracklé3dl, 10 dkg aszalt szilva, majd erre tej, és meg se moccan a pocim :-(((((

Tegnap elkeseredésemben, mert 3 napja már megint nem történt semmi böngésztem a neten, mit lehetne. Nem volt ugye gyógyszertár se, és csak kedden megyek dokihoz, hogy mit szabad. Itt találtam egy kommentet, és hatott.

Tudom, hogy elég gáz de nem gyógyszer, és kb 2 perc alatt oldotta meg a problémát!:-) Letekered a zuhanyzó rózsáját, és simán a csövet a odateszed. Arra kell figyelni, hogy test meleg víz fojjon , és ne túl erősen. Nem kell feldugni, bemegy úgy is a víz. Vársz 2 percet, és már hatott is. Én esküszöm áldom aki leírta. Végül is nem gyógyszer. Szerintem nem is kell annyi víz, mint beöntésnél. Nézegettem ezeket a házi szetteket is, de egyedül ez sokkal kivitelezhetőbb. Én is úgy voltam vele 1 próbát megér.

2011. jan. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!