Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szorulásom van. Szerintetek...

Szorulásom van. Szerintetek kipróbálhatom a Naturland salaktalanító teát?

Figyelt kérdés

Meghajtani biztos nem fog, mert a hashajtók se segítenek:(. Csak olvastam, hogy salakanyagok kerülhetnek a véráramba, de hát azok normál esetben is így távoznának (széklettel), én meg a szorulást szeretném csökkenteni. Nem értem, miért árthat ez a babának, meg mi köze a véráramhoz...

Szerintetek árthat?


2011. jún. 30. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mik vannak benne, de természetes dolgok sem működnek?

Tegnap beleittam a kovászos uborka levébe (imádom az ecetes leveket, a csemegéét is meg szoktam inni), rendesen meghajtott.

A reggeli ecetes-mézes víz is segíthet.

2011. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenféle méregtelenítés tilos terhesség alatt,márpedig a salaktalanító tea az méregtelenít.

Iszonyat szorulásos voltam,két dolog vált be Tamarin lekvár és glicerines kúp.

2011. jún. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leghatásosabb és nekem a nőgyógyászom ajánlotta: Hunyadi keserűvíz. Gyógyszertárban lehet kapni. De a Mira víz is ilyen. Reggelente 1 dl, és egy nap múlva semmi bajod. Addig lehet csinálni amíg szükséges :-))) Nekem bejött!
2011. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a turmix jött be. Minden reggel iszom egy nagy pohárral (5 deci). Gyümölcs, tej, natúr joghurt, 1tk lenmag, 2 tk zabpehely vagy zabkorpa. Ez a rostmennyiség mindig segít, előtte a Laevolac-ot iszogattam, az is jó volt.
2011. jún. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tamarinlax, Laevolac sem jött be?
2011. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!