Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S.! 16 hetes terhes...

S. O. S.! 16 hetes terhes vagyok és szorulásom van! Valami jó módszert a probléma megoldására írjon már nekem valaki ami hatékony és gyors?!?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Laevolac. Úgy tudom, ez terhesen is bevehető.
2011. júl. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Glicerines végbélkúp
2011. júl. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sok-sok víz.ÉS még valami: víz! Nekem ez vált be!
2011. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igyal meg egy doboz narancslevet, nekem mindig bevallt.
2011. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Rostdús táplálkozás, nulla fehér kenyér, csak és kizárólag teljes kiőrlésű, sok nyers zöldség és gyümölcs. És persze sok folyadék. Ha így táplálkozol egész biztos normalizálódik az emésztésed.

Pillanatnyi megoldásként jó lehet a szilvalekvár, Tamarinlax lekvár (gyógyszertárban kapható).

Jobbulást és boldog babavárást!

2011. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bár nem annyira gyors, lehet, hogy csak néhány óra múlva hat, de ami nekem bevált, teljesen természetes. Olivaolajat, vagy sima étolajat szoktam önteni teába, és azt megittam. Illetve homeopátiás bogyókat szedtem még.
2011. júl. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

laevolac, meg tamarin lekvar

:)

nekem volt hogy nem segitett semmi, rettenetes volt, anyukam "szedte ki", azota figyelek hogy mit eszek es mennyit iszok

es mindig van itthon szilvalekvar

mert a glicerines kup sem segit mindig :(

2011. júl. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia :-)

Igyál sok folyadékot, vizet, gyümölcsteát, gyümölcsturmixokat, egyél sok gyümölcsöt, kerüld a kakaót. Tornázz!!! Napi 20 perc torna csodát tesz. Sétálj. Én 17 hetes vagyok, nekem bevált.

2011. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Keserü víz vagy salvus gyógyvíz, napi egy pohár csodákat tesz! Gyógyszertárban kapsz vagy a hipermarketekben.
2011. júl. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!