Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ahany orszag annyi szokas?...

Ahany orszag annyi szokas? Jan 5.-en minden ok volt lent volt a babam feje. Tegnap voltam dokinal,es aztmondta vissza csucsult(gyomorszajam tajan van a fejecskeje)

Figyelt kérdés
Es jovo heten menjek vissza aztmondta(akkor 37 hetes leszek)es megnezi megfordult-e?Mert ha nem akkor meg kell probalni megforditania a picit a korhazba be kell fekudjek...Na en ezt elmondtam anyunak es aztmondta hogy barmikor megfordulhat az utso pillanatban is...hogy miert kell megforditani?Es hogy o meg ilyet nem hallott...ti se hallotatok meg ilyenrol hogy megforditsak a babat a pociban?Es ha igen akkor hogy csinaljak faj?Veszelyes?Ezekszerint mindenhol mas a szokas?Mert itt kanadaban igy megy...Koszi elore is!(remelem visszafordul nem akarom ot szenvedtetni) :(:(:(
2009. jan. 27. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én is úgy tudomh bármikor visszafordulhat,de ez azért ritka. Nem vagyok orvos,úgyh csak azt tudom,amit a többi kismama,újságok,fórumok stb. írnak,hogy ritka nálunk a megfordítás,inkább megcsászároznak. Biztos tudja a dokid,hogy mit csinál,biztos gyakorlott orvos,szerintem bízz benne,főleg,ha ott ez az általános dolog.
2009. jan. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
koszi :)
2009. jan. 27. 13:36
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én hallottam olyanról,h. megpróbálják megfordítani. Hát inkább mint a császár.

Nem hinném,h. különösebben fájna azt meg teljesen kizárom,h. bármilyen veszélye lenne. Sztem csak kézzel kívülről fogják őt fordulásra ösztönözni és biztos neked is úgy kell majd helyezkedned,h. fordulni akarjon.

2009. jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
dobb be a googleba Baba megforditasa,ott egy anyuka irja le,hogy elte at.
2009. jan. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én Németországban élek, leírom, hogy itt mi a vélemény erröl. Szóval többféle módszer is létezik, hogy megforduljon a baba. Egy ösrégi módszer, anyáink nagyanyáink minden nap felmosták a követ (rendesen guggolva). Egy másik módszer, hogy te pár párnát illetve plédet polcolsz a popód alá (hogy ez magasabban legyen), s a hátadra fekszel. Nem kell órákig csinálni, elég naponta 10 perc.

Nem tudom hallottál-e a kínai módszerröl, itt moxibustion-nak hívják, amikor is a kislábadújját stimulálják (ezt ált. szülésznö végzi). Aztán van még a te általad említett módszer, amikor kórházban orvos és szülésznö PDA (vagyis EDA) érzéstelenítö hatása alatt próbálják megfordítani a babát. Hogy öszinte legyek, CTG-re is tesznek, figyelik a baba szívhangját, nehogy forgatás közben valami történjen.

Hogy akarod-e vagy sem, ez mindenképp a te (illetve ti) döntésed(tek)!!!! Ezt nektek kell mérlegelni. Sajnos ezt senki sem veheti le a vállatokról.

Akárhogy is döntesz, szorítok nektek!

2009. jan. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ezt beirtam de semmi csak versek:(
2009. jan. 27. 13:47
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó vagyok. Még annyit, hogy nem mindig jár sikerrel. Viszont hallottam esetet, hogy a baba a 39. héten befordult, épp két nappal a kiírt császár elött. A kismama maga is észrevette, mert elég nagy randalírozással járt.
2009. jan. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem tudom miert nem jon ki neked.de pont a gyakori kerdesek.huban van ez a valasz,szoval itt.probald itt megkeresni.egy anyuka irja aki ezt atelte.amugy meg en szerintem nefelj semmitol.lehethogy egy picit kellemetlen lessz,de neked es a baba erdekeben ez alegjobb.es biztos vagyok benne,hogy Kanada fejlettebb mint magyarorszag.
2009. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2009. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A nemetorszagbol ironak koszonom!Nem szeretnek csaszart:((A tobbieknek is koszi!
2009. jan. 27. 14:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!