Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki viszonylag korán ment...

Aki viszonylag korán ment dokihoz (5-7) hetesen, hogy bírta ki a 12. hétig?

Figyelt kérdés
Én 2 hete voltam dokinál és a méretek alapján 6-7 hetesnek tippelt. Elmentem a védőnőhöz is, aki azt mondta, hogy majd csak február végén kell mennem a 12. heti kötelező vizsgálatokra. Az még 1 hónap!!! Dolgozom, tehát lefoglalom magam, de mégis! Olyan lassan vánszorognak a napok! Akinek magándokija van, milyen gyakran jár dokihoz? Van értelme elmenni maszekhoz egy uh-ra? Igazából a mellfeszülést és az egész napos émelygést leszámítva jól vagyunk!
2009. jan. 27. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Persze hogy van értelme magánhoz menni! 4hét 2 naposan.5hét 5naposan és 8hét 5 naposan voltam magánnál Uh.n! Azóta ma 11+3 naposan a kórházban Uh.n vérvételen! Menj csak magánhoz nyugodtan:)! Gratula!
2009. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is ugyanígy vagyok (8+5 hét)és majd csak a jövő héten kell menjek dokihoz. Múlt hét előtti héten voltam, és igen, lassan vánszorog az idő... akkor megyek védőnőhöz is. addig végigparázom a napokat az tuti.

Én magándoki párti vagyok, szerintem keresd meg nyugodtan akár hamarabb is.

És kitartás!

2009. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Eléggé sokat kell kibírnod ha csak kötelezőkre jársz mert ritkán van felénk 12,18,28,36.héten van de én magándokihoz járok havonta uh-ra de csak az első idők nehezek miután már minden nap érzed mozogni megnyugtatóbb az egész

2009. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Magán dokihoz havonta egyszer járok.Én előszőr 5hetesen voltam,majd két hét mulva kellett visszamenneM.Igy havonta is nagyon várom mindig az uh-át.De közben egy 4d-én is voltam,genetikai uh-án is.Nem tudom,hogy birtam volna ki ha csak a kötelező uh-ra kellett volna kellenne menni.
2009. jan. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nagyon nem kell rábeszélnetek!!! :-) Oda bejöhet a párom is, ugye? Gondolom terhesgondozásra az Apukát nem engedik be...
2009. jan. 27. 19:08
 6/10 anonim ***** válasza:
A magánhoz bemehet igen :)!
2009. jan. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Szintén zenész. :)

Én múlt szerdán voltam először UH-on, de mg csak petezsákot láttunk, 2 hét múlva kell visszamennem. Na, ebből ugye lassan eltelt a fele, de ez második egy hét is írtó lassú lesz, tudom.

Beszélek a Pocaklakóhoz sokat, ez megnyugtat, nyomkodom a melleimet, hogy vajon érzékenyek-e még, és ha hányingerem van, végigmosolygom azokat a perceket, és bizakodom, hogy nincs baj. :)

Ha jövő héten lesz szívhang, akkor viszont nekem is 1 egész hónapot kell kibírnom a 12. heti UH-ig. Ebbe még bele sem merek gondolni...

2009. jan. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetesen voltam először, majd legközelebb 4 nap múlva kórházban, mert vérezgettem. Rá 3 napra jött a köv. uh. Szóval egy hét alatt 3 uh-on voltam. A követkkező viszont csak a 12. héten volt. Én nem aggódtam nagyon. A vérezgetés hamar eltűnt, így okom sem volt félni. (és nem a babától látták a vérezgetést)

Ha úgy érzed, hogy hosszú, menj el nyugodtan. Az első pár hét amúgy is parázósabb. Bár én azt sokallom igazán, hogy a 18 hetes genetikai uh után a következő csak a 32. héten van. Nekem ez a nagyon sok. (bár mi megyünk közben 4D-re) :)

22 hetes kismami

2009. jan. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Bemehet a magándokihoz a párod,de csak akkor ha már nem hüvelyi az uh.Mi ugy szoktuk,megvizsgál alul,még felöltözöm behivja a párom és következik az uh.
2009. jan. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam még magándokinál. Csak annyi, hogy elmondom neki a terhességet és hogy szeretnék egy időpontot uh-ra? Nem fogja azt mondani, hogy fölösleges?
2009. jan. 28. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!