Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestan hüvelykúpot kaptam...

Utrogestan hüvelykúpot kaptam az orvosomtól. Aki kapott már ilyet, annak is fura volt minden alkalommal a hüvelye? Nem szeretek magamba nyulkálni. Főleg h ugye még nagyon az elején vagyok.8hetes 4 napos.

Figyelt kérdés
Úgy érzem, (naponta 3-at kell 8 óránként magambatolnom) minden alkalommal más és más a hüvelyem. Van h alig tudom fölhelyezni, mert megakadok...nektek is vol már ilyen? kérlek, akik kaptak hasonló kúpot, írjanak!!!!
2009. jan. 27. 20:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Milyen testhelyzetben a legkényelmesebb fölhelyezni? Próbáltam már fekve, állva...de sehogy se jó...
2009. jan. 27. 20:27
 2/8 anonim ***** válasza:
szia,én is nagyon utáltam!!!ugyan úgy voltam vele mint te,de ki kell(lehet)bírni!alig vártam,hogy betöltsem a 12. hetet,mert akkor már nem kell.kitartás!!gratulálok a babádhoz!
2009. jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nagyon kellemetlen, akkor kérdezd meg az orvosod, hogy nem szedhetnéd-e szájon át.

Én is úgy szedtem, bár az meg másért kellemetlen.

Kitartást, megéri!

2009. jan. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak az a kellmetlen benne, hogy magamba kell nyúlnom, napi 3 alkalommal, és félek h beviszek vmi fertőzést...közben pedig érzem, h mindig más-és más a hüvelyem...van, hogy szépen föltudom tenni, de van h csak 2 cm-erre dugom be az ujjam és elérek valamit, amitől nem megy tovább...akkor testhelyzetet váltok, próbálom máshogy, de már nagyon-nagyon unom....oersze tudom h kell, a pici rózsaszín vérzésem már másnap reggelre elmúlt(mivel egy ilyen okból kifolyólag írta föl a doki) de mondom...olyan fura a hüvelyem...van h érzek ilyen kemény részeket...döbbenet....
2009. jan. 27. 21:35
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem 3*2 kellet naponta hát nagyon utáltam állandóan tisztaságit használtam de tiszta ragacs voltam kívül belül és azért 10 percenként nem rohangálhattam állandóan a wc-re törölgetni magam többnyire állva dugtam be mert azért úgy mélyebbre ment de így is többnyire sokáig kellet magamba matatnom hogy mind2 darab rendesen bent legyen.De kitartás már nincs sok a 12.hétig :)

2009. jan. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen én is számolom a napokat visszafelé:)
2009. jan. 27. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is utáltam...:(Nekem az volt a jó,hogy le guggoltam és úgy helyeztem fel.Mindig alapos kézfertőtlenítés és mosakodás előtte és én csak papírral törlöm magam.Ilyenkor a kezem is!Az ujjam hegyével toltam be,így nem éreztem.

Én mindig tampont használtam,így lehet nekem ezért volt könnyebb.

Én a 6-12 hétig használtam,ami hálistennek letelt!

2009. jan. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem nagy szerencsém van a férjemmel.Nekem ő tolta mindíg be.Neki elsőre sikerült, hiszen már ismerte az utat:)))))))

17 hetes

2009. jan. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!