Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes terhes vagyok, ma...

8hetes terhes vagyok, ma elmentem a kórházba elvetetni, de mikor mondták hogy én következem, utban a mütö felé valami megszólalt bennem és nem tudtam megtenni, ugy hogy elnézést kértem sirva az orvosomtól és haza jöttem. Hiba volt?

Figyelt kérdés
Már van 2 gyermekem de albérletbe lakunk, sokszor nehezen élünk de mindig megoldjuk.
2010. nov. 27. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Azt te tudod, hogy hiba volt e vagy sem.
2010. nov. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia Drága!


Dehogy tetted rosszul, ahol 2 gyerek van, ott már menni fog a 3. is, ne aggódj!

Gondolom mindenetek megvan, tehát nem kell költened babafelszerelésre, csak pelusra majd, meg apróságokra.


A gyerek óriási motiváció, megértelek, én is ezt tettem volna...ha jött, valamiért nálatok a helye, semmi nincs véletlenül.


Minden jót, és ne szomorkodj, ez a kis élet biztosan sok boldogságot okoz majd nektek!


26 hkm

2010. nov. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
ha mégis elvetetted volna, akkor sokáig kínzott volna az önvád. egy gyerekkel több vagy kevesebb, azt még meg lehet oldani :)
2010. nov. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
33%
Gondolom ez felértékelte az óvszert és a fogamzásgátlót.
2010. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
43%

Szia!

Szerintem jól döntöttél!A párod mit szólt,hogy mégsem vetetted el a babát?

Mert ha ő is úgy gondolja mint te akkor minden happy! :)

Boldog babavárást!


36 heteske

2010. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Jó döntés volt! Bárcsak én is így döntöttem volna anno.

:-(

2010. nov. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
25%

Én is így születtem: mindig megoldjuk. Apám alkesz lett, borzalmas albérletben élünk (költözni nem akar, egyedül nem tudok), anyám 6 éve meghalt, és minden rossz.

A gyerek nem él meg a szeretetből, én már csak tudom, hiába mondja mindenki, hogy csak az a lényeg.

Remélem nektek nem lesz ilyen, de én, meg millióan akik nélkülöztünk (kaja, ruha, meleg, stb.), tudjuk, hogy ez mivel fog járni a gyerekeknek.

(páromtól netezek, ha valaki hurrogni szeretne)

2010. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A férjem dolgozott ugy hogy mikor elmondtam neki hogy amig dolgozott én vissza jöttem, örült hogy igy döntöttem, és nem érdekelte hogy kiadtuk a pénzt.
2010. nov. 27. 15:47
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor semmi baj!


Mindig vannak rossz példák is, de azért nem abból kell kiindulni!

Nektek sikerülni fog, álljatok pozitívan a dolgokhoz, és meglátod, minden rendben lesz!

2010. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

szerintem jól tetted! bennem is megfordult ez a kérdés,de olyan lelkiismeret furdalásom van még most is,pedig már 21 hetes vagyok a drágámmal!

igazból,az a véleményem,h ma Magyarország egyáltalán nincs berendezkedve a 2 gyerekes családokra! sajnos!

mi nem mostra terveztünk babát és ezért fordult meg egyszer a fejünkben a másik a megoldás!

mi hárman vagyunk tesók és én is vhogy így szeretném a jövőt!

3 gyereked van picit könnyebb,mert

-emelt családit kapsz (remélem mire világra jön,akkor is így lesz)

-anyukám elmehetett főállású anyukának

-az iskolákban kapsz könyvtámogatást és kaja támogatást(mindig mindent után neked kell járnod,mert magától senki nem ad semmit)

-azt hiszem a gázár támogatást már elvették nagycsaládosoktól

-és mi annyira örültünk egy kis tesónak!!!

-sztem is ahol 2 gyerek van már egy 3.dik nem olyan hatalmas kiadás

-mi most érezzük,amikor már nagyobb a kistesóm(15 éves)--kiadásokat,h több(divatos ruha,cipő)

-de mivel én már kirepültem itthonról,könnyebb a szüleimnek megvenni neki,amit szeretne!!!


Szerintem jól döntöttél,de ha mégis úgy döntesz,h nem tudjátok vállalni,akkor sincs joga senkinek elítélni téged,hiszen 2 gyereket is olyan nehéz nevelni és ti ezen vagytok minden nap,hogy sikerüljön!!!


sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

21km

2010. nov. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!