Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után meddig véreztetek?

Szülés után meddig véreztetek?

Figyelt kérdés
Mindenki vérzik utána?Mindenkinél változó,hogy mennyire és meddig?Rendes szülésnél van ez,vagy császárnál is?
2011. jan. 3. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
mindenki, függetlenül a szülés típusától. 6 hét a gyermekágyas időszak, az alatt természetes a vérzés, tarthat 2 hétig is és 6 hétig is. Mennyisége mindenkinél változó és még egy embernél is akár naponta is változhat.
2011. jan. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Császárral szültem.Hét hétig véreztem.kb 2-3hétig erősen véreztem,utána valamivel gyengébben. Az utolsó héten szinte már csak barnázás volt!
2011. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Természetes úton szültem, 3 hétig véreztem, ebből a szülés utána 5 nap volt intenzív, a többi már rendes menstruációs vérzésnyi. a 6 hetes kontrollra már simán el tudtam menni.
2011. jan. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, mindenki vérzik.Gondolj bele, hogy a méhlepény leválik a méh faláról, és a helyén egy hatalmas seb marad.És el kell távoznia mindennek, ami a terhesség alatt volt. Teljesen mindegy, hogy hogyan szülsz.Én császáros voltam.Kb. 10 napig véreztem, az első napokban erősen.Utána kb. a 6. hétig barna folyásom volt, ami utána átment zöldbe, majd sárgába.Elég kellemetlen volt, mert nagyon elhúzódott, és soha nem éreztem magam tisztának.Mikor a dokihoz mentem a kontrollra, már nem volt semmi. Majd volt egy száraz hetem, és aztán megjött:(
2011. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! 54 nap..55diken már barnázás volt. Utána egész fura volt betét nélkül járkálni :) Persze nem volt intenzív, de akkor is vérzés volt. Már pelenkásnak éreztem magam, sőt szerintem hozzá is szoktam:) Utána 1 hét szünet, és hurrá megjött rendesen :) Egy élmény ez az edőszak, de szerintem senki nem éli meg olyan tragikusan.
2011. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!