Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire növeli az ovu teszt...

Mennyire növeli az ovu teszt használata az esélyeket, te befektetnél, mert elég drága?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Növeli mert tudjátok hogy mikor kell összebújni

csökkenti mert csak a rástresszelést növeli benned

ha megtanulod kezelni értelmezni megérte

lehet hogy első ciklusban összejön vele a baba

lehet hogy felesleges kiadás lesz.


Nem vettem és nem is hagytam magam semmi által stresszeltetni. Sikerült ezek nélkül is. Neked is fog!

2011. jan. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a teszvesz-en vettem, fillérekbe került, első hónapban sikerült vele a baba, mivel tudtam az ovu napját. Sok sikert!
2011. jan. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem mindkét terhességemnél bevált.

Teszveszen, Vaterán 80 Ft/db áron már lehet venni, így nem olyan nagy kiadás. ;)

2011. jan. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is vaterán rendeltem 30 darabot 2000 Ft-ért. Nekem ennyit megér. A rástresszelés megvan enélkül is, ha valaki nagyon szeretne babát, viszont sok infót ad.
2011. jan. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 2. hónapban jött össze, az volt az első nap hogy ovu teszteltem. Az első hónapban a középidőben mindennap szexeltünk, aztán mondta a doki, hogy gyermeknemzés céljából jobb két-három naponta. Akkor vettem tesztet, és amikor kezdett erősödni "megvontam" :D a szexet majd mikor pozitív lett és az első negatív napon együtt voltunk. Terhes lettem... persze lehet ám hogy ez csak véletlen és amúgy is sikerült volna.
2011. jan. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem megerte, mert igy tudtam, mikor lesz pontosan peteeresem. En dragabbat vettem es nem bantam meg.
2011. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1,5 év sikertelen próbálkozás után, mikor Clostilbegytet szedtem, vettem ovu tesztet, együtt voltunk és rögtön sikerült! Ha még csak az elején vagytok a próbálkozásnak, akkor fölösleges, de ha már több mint fél éve, akkor szerintem egy kört megér!
2011. jan. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is a teszveszes 80Ft-os tesztet használtam one step,első alkalommal sikerült 4 év után!Mondjuk nekünk ebben a 4évben benne volt az is,hogy a pajzsmirigy hormonomat beállították,de beállítás után 2 hónapra sikerült ovu teszttel!Szerintem ennyit megér!Nekem legalább is megérte!
2011. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az az igazság, hogy két terhességem volt, elsőre sikerültek. Az elsőből van egy 15 hónapos kisfiam, a másik sajnos 8 hetesen megszakadt októberben. Decemberben próbálkoztunk újra, de 29-én megjött. Meg vagyok ijedve, hogy esetleg a vetélés miatt nem sikerül.
2011. jan. 4. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!