Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34. héten átlagosnál több...

34. héten átlagosnál több magzatviz. Küldött valakit, valamilyen vizsgálatra tovább az orvosa? Hová és mit csináltak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Á, tavaly engem is ezzel izélgettek, kontroll uh volt, ill. én privát elmentem egy helyre ahol direkt radiológus szakorvos uh-zott, hogy megnyugodjak.

Nyelőcső- ill. veseelégtelenség, rtikán szívprobléma áll a háttérben, de a szonográfus azt mondta, az esetek 75%-ában ki sem derül, mi az ok, csak ez van és kész. Nekem a 39. héten született a makk egészséges fiam 3640grammal és 55 centivel.

2011. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te kérdezted ezt néhány napja is? Akkor megint leírom, hogy egészségesen született a fiam a diagnózis után, csak ijesztgetésre volt jó.
2011. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is sok volt, csak annyi történt, hogy a 37-ik héten megszültem, mert megrepedt a burok. Semmi baja a kislányomnak.
2011. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Mikortól volt több a magzatvízed? Küldözgettek többször ctg-re meg uh-ra? Be kellett feküdnöd?
2011. jan. 6. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:
30-ik heti uh-on még normális volt, a 36-ik hetin már azt mondták több az átlagosnál. Egyébként befektettek, de nem ezért, hanem mert rossz volt a májfunkcióm. Szülés után kezdett helyreállni. Azt nem tudom volt-e összefüggés a magzatvíz, és a májfunkció között.
2011. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!