Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek magán nőgyógyásza van,...

Akinek magán nőgyógyásza van, az milyen gyakran jár a magánrendelésre?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én ragaszkodom a dokimhoz, az első kisfiamat is nála szültem, most is nála fogok. Csak érdekel ki, hányszor jár a magánrendelésre ( fizetős ), miközben ugye a 12,16,18. heti UH-k meg az AFP a kórházban van. Legalábbis engem ezekre mindig a kórházba hívott és egyébként, ezektől függetlenül minden 4. héten járok a magánrendelőbe.
2011. jan. 4. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőmnek magándokija van havonta jár hozzá. A vizgsálati eredményeket sztk rendszerben oldja meg de a doki elkéri a papirokat és a kartonra felvezeti.


A vége felé két hetente jár - utolsó másfél hónapban-

2011. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs gond akkor havonta. végén hetente.
2011. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

4 hetente jártam,a 36. héttől hetente.Minden vizsgálatot ő csinált a kórházba soha nem kellett mennem.Bár nálunk ő az ultrahangos a kórházban és gondolom ezért nem kellett mennem,úgyis ő nézett volna meg.

37hkm

2011. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem jártam havonta, nem hívott be feleslegeen a pénz miatt, pont múltkor néztem kiskönyvet 5x voltam nála terhesgondozáson. (5*7E)

Az utolós hónapban kórházban találkoztunk hetente CTG után ( 0 ft)

UH, laborok meg ilyesmi szintén a kórházban volt.

Bármikor hívhattam telefonon.


Az eslő gyereknél is ugyanez volt a szitu( ugyanaz a doki, ugyanaz kórház), bár akkor még csak 3E volt a terhesgondozás.

2011. jan. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Havonta jártam hozzá. A genetikai uh-k és a vérvételek is a magánrendelőben történtek.

A végén hetente jártam, akkor nem kellett az egész díjat fizetni, csak töredékét.

2011. jan. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 4x(amikor megállapította a terhességet,a 12.,a 18. heti UH eredményekkel,illetve a 32.héten) voltam nála magánban(14000 ft/alkalom),mert van egy másik dokim is(hozzá havonta mentem),aki sztk-ban rendel,és ott mindent elintéztek nekem.Különben a 2 orvos kollegális,és baráti viszonyban van egymással.A magán dokim javasolta,hogy a másikhoz járjak terhesrendelésre,mert ott minden vizsgálatot el tudnak végezni,ellenkező esetben a kórházba kellene mennem,ahol órákat kell várni.Aztán a 35. és 36. héten NST-re mentem a kórházba(a fogadott szülésznőm csinálta,Ő tájékoztatta a dokimat az eredményről).Aztán a 37.héten találkoztam a dokimmal,amikor is megszültem.
2011. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Havonta jártam egészen a 29. hétig, akkor elkezdtem nyílni. Így most 2 hetente járok hozzá. UH-ra csak azért a kórházba hív be, mert az a gép pontosabb, mint a sajátja, és mivel kicsit kisebb a babám, így mindig néz áramlást is (amit az ő gépével nem lehet). De csak a 36. hétig kell a magánrendelőjébe mennem, utána a kórházba kell mennem hetente, mert ott van CTG.
2011. jan. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Havonta, a 36. héttől hetente.
2011. jan. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!