Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki milyen és mennyi zöldséget,...

Ki milyen és mennyi zöldséget, gyümölcsöt eszik naponta és mennyit és mit isztok kismamák?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Zöldséget: amiből főzök megszoktam párolni is sütni pl. a tököt főzeléket főzni.


gyümölcsöt: naponta 2-3 db nem számolom pontosan.


Ivás: viz, higitott gyümölcslé néha jaffaszörp. Másfél litert egész biztosan + a leves ha van.


11+5

2011. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
háát, semmi ilyet nem kívánok letuszkolni a toromon
2011. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első v. kicsit off.


Kérdező: mennyi húst tudsz /kivánsz ??? mert én alig. Inkább a tejtermékeket ezerrel ha néha húst inkább sült csirkét v. rántott húst de mást nem nagyon.

2011. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Húst hetente csak 2-3 alkalommal eszem, zöldségeket nem igazán szeretem , a gyümölcsöt is úgy kell belémkényszeríteni.

2011. jan. 4. 15:34
 5/8 anonim ***** válasza:

sziasztok


nekem is nehéz, zöldséget ennék, de szinte minden paradicsom,paprika éretlen + 8-900ft , narancsot, retket szoktam meg sok főzeléket, a húst én sem kívánom, rám is szólt a doki h egyek többet.

Citromot szoktam a vizembe facsarni, attól a gyomrom sem ég.

29 hetes

2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban szinte csak zöldséget és gyümölcsöt tudtam enni, kevés halat és tejterméket. Akkor simán elfogyott 1-1,5 gyümölcs naponta. (mandarin, narancs, banán, alma, füge, datolya, körte, grapefruit, stb.)

Mostanában kicsit kevesebb gyümölcsöt fogyasztok, de azért napi 5-6 elfogy.

Zöldségből paradicsom, paprika, olívabogyó, uborka és burgonya.

Folyadékból kb napi 2 liter.


16 hetes terhes

2011. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Inni vizet, tejet, rostos üdítőket és teát szoktam.

2011. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én minden nap kb 3 almát 4-5 mandarint meg 1-2 banánt szoktam megenni, sajnos a gyümölcsön kívül mindentől hányingerem van, húst képtelen vagyok enni és sajnos tejterméket is, bár mostanában meg tudok enni egy joghurtot naponta. Folyadéknak reggel és este iszom egy nagy bögre gyümölcsteát etse cukor nélkül, és amikor eszembe jut megiszom egy nagy pohár vizet, kb 4-5 pohárral egy nap.


Remélem hamarosan vége lesz a hányingernek, 11 hetes vagyok.

2011. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!