Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kik azok akik több mint 1O...

Kik azok akik több mint 1O kg-ot híztak 27. hétig?

Figyelt kérdés
Már 15 kg körül tartok. Dohányoztam és mikor megtudtam,hogy terhes vagyok,azonnal letettem a cigit. Fel is ugrott rögtön 4-5 kg. Külföldön tartózkodom, ezért a 18. hetes korom óta nem voltam orvosnál , védőnőnél. (itt nem szólnak a kg-ok miatt). Mit tegyek,hogy ne hízzak sokat. Nem merek diétázni. Van ötletetek mit tegyek? Nagyon sok ez a plusz 15 kg? Nem voltam soha sovány testalkatú, de kövér sem. Aggódok a súlyom miatt!
2009. jan. 28. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
én 25 kg-ot híztam terhesség alatt és nem lett semmi bajunk. én is próbáltam kevesebbet enni,nem nassoltam és csak úgy jöttek fel a kilók. mérd a vérnyomásod,annak nem szabad felmennie,amúgy szerintem nem nagyon tudsz ellene mit tenni. próbálj egészséges ennivalókat enni,hogy legalább egészségesen hízzál :)) nyugtatásképp elmondom,hogy nekem a szüléssel lement 13 kg, és az első héten még 4 kg. azóta havi 1 fogyókúra nélkül szoptatással
2009. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanaz volt, mint az első válaszolónál, csak annyi különbséggel, hogy én 20 kg-ot híztam. A szülés napján lement 12 kg, utána 3 hét alatt még nyolc. Ne aggódj!
2009. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én az első babóval több mint 20 kg híztam.

Most 21 hetes vagyok 7 kg-nál járok. Megint lesz ez 20 kg gyanítom. De lemegy, ha nem is mind.

Az elsőt 60 kg-val kezdtem, a másodikat 65 kg körül.

2009. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem mondom,hogy megnyugodtam,de legalább látom,hogy más is van így.
2009. jan. 28. 22:17
 5/7 anonim ***** válasza:

Én összesen 9 kg-t híztam de ez nem általános dolog - tudom.

Szerencsés alkat vagyok.

A normális a 12-15 kg. De sokan 20 nál többet aztán a szopi alatt szépen lemegy. Nyugi, ez nem a foygókúra ideje!

Ha betartod a normális étrendet , nem eszed túl magad és mégis megugrik a mérleg akkor alkati kérdés is persze ill. van ki vizesedik. Szülés után szépen rendeződik a tested.6 hét után már lassan tornázhatsz. Nm kell sokat csak egy kis hasizomgyakorlat vagy kiadós séták..

2009. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ÉN 28 hetesen már 18 kilónál jártam, most 36 hetesen 28 nál járok, de most megállt, az emésztésem is helyre állt.

Én is dohányoztam, diétával tudtam csak tartani a súlyom terhesség előtt, s miután teherbe estem áttértem normális étkezésre, s a cigit is letettem, s onnéttól kezdve csak úgy jöttek fel hetente a kilók. Ez van, tenni nem tudok ellene, mert ha kevesebbet ennék, az már megint fogyókúra lenne, s szerintem az is rátesz, hogy heti 2x volt széklestem, mindent de mindent megemésztettem. Majd lemegy!

2009. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én még csak az elején járok (10.hét)de már én is felszedtem 3-4 kg sajnos.Én is cigiztem és mikor letettem igen csak elkezdtem enni.Próbálom visszafogni magam.Koplalni nem fogok.Első babával 18 kg híztam, most több lesz szerintem és sajnos már többel is kezdtem.Mindegy a lényeg hogy egészséges legyen.Azért jó lenne ha nem híznék sokat :)de sztem alkatilag is ilyen vagyok ( ezzel nyugtatom magam :) )
2009. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!