Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetes terhesen lehet...

Hány hetes terhesen lehet elkezdeni a tornát? Milyen gyakorlatokat lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2008. jan. 22. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddíg nem tornáztal,akkor óvatosan.Ne vidd túlzásba.mindent lehet,kivéve a hasizom gyakorlatokat.

Próbálj beszerezni kismama tornát,vagy sétálj jó nagyokat.

2008. jan. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A védőnő tudja megmondani helyileg hol vannak terhestorna tanfolyamok,szeritem úgy nagyobb a kedved,ha többen csinálják veled,és biztos nem csinálsz olyasmit ami ártana.Én úgy tudom a 2. trimesztertől lehet, de beszélj a dokival, nálad mi a helyzet,én pl el vagyok tíltva.

Itt a neten is vannak szerintem ilyen oldalak tornagyakorlatokkal,keresgélj.

2008. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg a kismamajoga.hu-t ott van 1 csomó gyakorlat és megvan trimeszterre osztva.:)
2008. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
tornázz Kállai Ildikóra! Legjobb, otthon végezheted és akkor, amikor akarod! :)
2008. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
bármikor elkezdheted,Rubint is trimeszterekre van osztva,semmi megerőltető nincs benne,csak átmozgatja az egész testedet.nekem jól esik .
2008. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!