Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert nem tudok aludni? 32...

Miert nem tudok aludni? 32 hetes vagyok, es egy-ket hete csak forgolodok ejjel 2-3 oraig, aztan reggel 6-7 es kelek. A baba is mintha csak ejszakai muszakra jarna dolgozni. Szinte olyankor a legaktivabba amikor lefekszem.

Figyelt kérdés
nagyon faradt vagyok. erzem hogy almos vagyok, de nem megy az alvas. ha lefekszek es talalok egy jo kis poziciot (en mar csak a jobb oldalamon tudok aludni) akkor ra par percre meg kell vakarni a szemem, hatam, melegem van , fazok. ugy szeretnek meg egy par hetet pihenni a "nagy melo" elott. de igy hogyan????
2011. jan. 6. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is pont így voltam. Csak az egyik oldalamon tudtam aludni:D Tippet nem tudok adni a pihenésre, csak bíztatni szeretnélek. Hajrá:D Ilyenkor már azt kívántam, hogy csak legyen már vége:D Eddig még nem kívántam, hogy bárcsak visszatehetném. Mondjuk még csak 5 hónapja van kinn:D Kívánom, hogy tudj pihenni, boldog babavárást, könnyű szülést, és fantasztikusan boldog babázást, és annyi tejet, amennyi a babádnak elég (a sok se jó, állandóan fejned kéne:D)

Kisfiú lesz vagy kislány?

2011. jan. 6. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 2o heten azt mondtak 8o%-ra hogy kislany, azota senki nem mond semmit.en mar annyira varom hogy kintlegyen, hogy en azt elmondani nem tudom. megprobaltam azota is aludni, de csak a holyagommal jatszadozik, en meg jarkalok a wcre.... azert koszonom es nektek is minden szepet es jot!!
2011. jan. 6. 02:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok ezzel, csak én általában egész éjszaka forgolódom, ha sikerül is elaludnom, kb. 1 óra múlva megint fölébredek. Aztán reggel 6 körül sikerül elaludnom és délig alszom... Jól fel van borulva az egész napom. Van, amikor inkább már nem alszom, de akkor meg délután használhatatlan vagyok. Most le sem feküdtem, minthogy az ágyban forgolódjak, inkább kimostam egy csomó ruhát, tettem vettem:) Csak 1-1,5 hete van ez, remélem, megváltozik... Ja, és 36 hetes vagyok.
2011. jan. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jaj te szegeny!! bar most igy teged olvasva nem sok remenyt fuzok hozza hogy nalam vaktozni fog :( en ezt a hetet meg kivarom, de ha nem lesz jobb elmegyek dokihoz, mert en igy vezetni sem merek, de meg az utcan is alig alig tudok kozlekedni, mert tegnap is kimentem az auto ele. szoval nalam ennyire drasztikus. kitartas nekunk!! amugy en mire elszunditottam, addigra kelt a parom :( de legalabb kiokosodok most mindenbol, mert napkozben nincs idom gepezni. :) boldog babavarast es konnyu szulest neked!!
2011. jan. 6. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 29 hetes vagyok, de nekem is csak forgolódásból állnak az éjszakáim, ha a jobb oldalamon fekszem biztos, hogy pár percen belül zsibbadni kezdek, ha megfordulok, ugyan ez a helyzet, aztán reggel úgy kelek, hogy "ezer millió hangya" mászkál kezembe lábamba. Hidd el én is szeretnék egy jót aludni, de még a neheze hátra van, ha megszületnek a babáink, akkor sem fogunk kipihent anyukák lenni :-)


Boldog babavárást kívánok!

2011. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!