Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csontritkulásos, derék problém...

Csontritkulásos, derék problémás kismamák vagytok?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Csontritkulásom van, illetve több mint hat éve derült ki, hogy problémák vannak a derekammal is. Mégpedig nem tudnak rendesen fejlődni az izmaim a derekamba, egy születési rendellenesség miatt. Még csak 9 hetes vagyok, de tegnap óta nagyon fáj a derekam. Szerintetek már a babó miatt fáj? Dokihoz nem mentem még, mert nem tud vele mit kezdeni amugy sem, nemhogy állapotosan. Van valaki ugyanígy?
2011. jan. 6. 13:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen,nagy valoszinuseggel a babocadtol faj.

Egyebkent eddig milyen kezelest alkalmaztal?Gyogyszeres,gyogytorna??Milyen rendellenesseged van?Csak azert kerdezek ennyit,mert konnyebb lenne konkret dologra valaszolni.

D.

2011. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
csontritkulásra vitamint kellett szedjek, de most a babó miatt más fajtát szedek, mint eddig. Gyógytornáztam is, de időközben adódott egy újabb gond, lett egy cysta a bal térdembe, ami miatt minden nehézkesebb. A derekammal írtam mi a gond.:) Amugy is könnyen elfárad a derekam, de megfigyeltem, hogy most még gyengébb.....
2011. jan. 7. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

A gyogytornat mindenkepp folytasd,az uszas segithet az izomproblemakon,de a csontrikulasra nem jo.Szoval mindenkepp szakemberhez kell fordulnod,es egy jol osszeallitott programot kell csinalnod,h ne kerulj rosszabb helyzetbe mint vagy.

A terhesseg a te estedben rettentoen le fogja terhelni a szervezeted,a babo meg jobban el fogja vonni a calciumot ,a sulytobblet terhelni a gerincoszlopot,terdeket, es a sulypont athelyezodes a derekadat.... Nem ijesztgetni akarlak,de utana kell menned, es kikenyszeritened megadnak a leheto legjobb terapiat!

A korabbi orvosaidhoz nem tudsz elmenni?bar ha egy cystaval hagytak nem tornazni az eleg erdekes...

Drukkolok es hajra!

2011. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyos vagy! Igen sajnos tudom, hogy nem lesz könnyű a helyzetem....Az orvosokra nem igazán hallgatok, már rájöttem, hogy vagy le se sz*rják a gondodat, vagy hülyeséget mondanak. Most próbálok szerezni olyan torna dvd-ket, amikre itthon tudnék tornázni és kicsit talán segíteni. Sajnos minden összefügg mindennel, így a fájdalmak miatt nehézkes, de az a helyzet, ha fiatalon nem szülök, akkor később ez csak rosszabb, nehezebb lehet.

De megcsináljuk..:):):):)

Mégegyszer köszi.

2011. jan. 8. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!