Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terheléses cukornál mettől...

Terheléses cukornál mettől meddig jó az eredmény?

Figyelt kérdés

Ma voltam. Csak még nem tudom, hogy mi az az intervallum amibe a jó eredmény számít.

köszi


2011. jan. 7. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ORvostól függ, mekkora vércukorszintnél hogy rendelkezik.

Az én dokim 7 felett ír fel diétát.

2011. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tegnap előtt voltam a védőnőnél szóba került a cukor.Ő azt mondta van aki a 7-nél,van aki a 7,3-nál de van olyan is aki csak a 7,8-nál rendel el diétát.Ezek szerint ez változó.
2011. jan. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 6.76 -nál csillagot adott a labor, de az orvos, azon túl, hogy figyeljek oda, sokat nem foglalkozott vele.
2011. jan. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én s két órás cukorsziruposon voltam, 4-6.5 a jó tartomány. de az éhgyomrinál is ugyanez.
2011. jan. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk 6.2 volt a határ, nekem 6,7 lett és az orvos azt mondta tökéletes. Beszéltem diabetológussal és a hivatalos értékhatár a 7,8 (A WHO szerint is), csak itthon amennyi orvos és albor, annyi értékhatár sajnos.

7 fölötti eredménynél nem árt azért vigyázni a szénhidrátokkal, de diétázni nem kell, de ez is orvosfüggő.

2011. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!