Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál, holnap...

Ma voltam dokinál, holnap megyek vérvételre amin megcsinálják az Afp-t meg a HbSag-t! Tudom hogy két hét alatt jön meg az eredmény, de melyiket kapja meg a védőnő és melyiket én és melyiket kell vinnem a következő ultrahangra ha megyek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 29. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
a védő kapta mindkettőt az én esetemben, s minden egyes eredményt a dokidnak is kell látnia, na meg ha mész 18 hetes genetikára, oda is vinni kell
2009. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a nagy kérdés,mert ők értik a korházba csak én nem annyira,hisz az elő gyerekem!valaki segítsen kérem aki mostanába jár ilyen cipőbe!köszike
2009. jan. 29. 14:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az eredmények a védőnőhöz érkeztek és mindent vinni kell a dokihoz, ő dönti el hogy jók e.
2009. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol más a szokás, a laborban kérdezd meg holnap. Nálunk nem küldték sehová az eredményt, én mentem érte és nekem 1 lapon voltak a leletek azt vittem UH-ra.
2009. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az eredményt a dokid kapja ez esetben szerintem, mivel ő írta a beutalót. Így aztán ő is fogja értékelni, ha legközelebb mész hozzá. A 18. heti uh-hoz fog kelleni az AFP eredménye. Nálam úgy volt, hogy az AFP-s eredményt kiadta a labor nekem, de azért, mert a védőnő írta a beutalót. A hepatitist meg a doki kapta. Nálunk nem kellett 2 hétet várni, pár nap alatt meglett!
2009. jan. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
húha,hát már nem értek semmit!én szerintem az Afp-t megkapom a laborba,a HbSag-t meg a védőnő?
2009. jan. 29. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogjuk tudni neked megmondani mert mindenhol másképpen van. Nem tudod megkérdezni a dokid vagy a védőnőd?

Én anno a laborban kérdeztem és ott is megmondták, mondjuk nem volt nehéz dolguk mert nálunk nem küldik sehová én mentem érte de itt 1 hét alatt megvolt.

Ahány ház annyi szokás.

2009. jan. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia,

Csak csodálkozok, és ennek hangot adok.

Nálunk Bp Zuglói SZTK, egy hét után a kezembe kaptam a terhesgondozáson az eredményeket... Semmi rohangálás, semmi hetekig várakoztatás...

Ezt nem értem, hogy ezt miért nem lehet egységesíteni?

Amit vinni kell, az az AFP, de szerintem ha a másik lelet is ott van, nem fogja félrelökni...

2009. jan. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve azt nem értem,h. minek van még egyáltalán ez az AFP?
2009. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!