Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves Kismamik! Mennyi...

Kedves Kismamik! Mennyi együttélés után döntöttetek úgy hogy babát vállaltok?

Figyelt kérdés
Én 9 hónapja élek együtt a párommal és bennem már elég erősen él a vágy egy közös baba után.Van itt olyan köztetek aki ilyen hamar vállalt gyermeket?Nem volt esetleg korai?
2011. jan. 7. 13:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi idén tervezzük, bár mi már 5 éve együtt vagyunk! A sógornőmék viszont elég korán vállalták, kb. 7 hónap után. Sajnos tényleg korai volt. Elváltak, és most egyedül neveli a gyereket, bár apuka előtt le a kalappal, mindenben támogatja. Ők azt mondják most már, hogy jó volt így, mert nyilván imádják a picit, de ha újrakezdenék ,először együtt élnének egy pár évet, és utána a baba!
2011. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Ha a párod korainak tartja, akkor korai. Kérdezd meg tőle, hogy mit gondol...


Mi egy hónap együtt járás után elterveztük a közös életünket. Ennek már öt és fél éve. Két kislányunk van (eddig. :o)

2011. jan. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
Mi két éve voltunk egy pár és egy éve éltünk együtt amikor megfogant az első csemeténk. Ennek tizenkét éve már. Most várjuk a negyediket. Ha a párod is benne van, szerintem nyugodtan belevághattok.
2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
Mikor kismama lettem,akkor 9éve voltunk együtt,és két éve laktunk együtt.Most 11éve vagyunk együtt.
2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Meg fognak kövezni, de leírom!

Mi 4éve voltunk együtt, én 18éves voltam, mikor teherbe estem. 19 éves voltam az első babánál, 20 a másodiknál. Szóval 4éve voltunk együtt.

Látszólag imádott, de a végén csak a figyelmemet akarta elterelni a piszkos kis dolgairól, ezért akarta annyira a gyereket.

Elváltunk. Sokáig egyedül voltam velük.

Aztán találkoztam valakivel. Amolyan meglátni és megszeretni volt. Első nap beszélgettünk, második nap az ágyban voltunk. Talán egy hét után össze is jött a bébi. Most 5hónapos terhes vagyok, és életem legjobb döntése volt!


Szóval nem az idő dönti el! :-)

2011. jan. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:

Mi négy év után vállaltunk babát,a nővéremék négy hónap után...


30+3 kismami

2011. jan. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
Mi 10 hónapja vagyunk együtt és jelenleg 9 hetes vagyok. Nem terveztük, de nagyon várjuk mindketten a babánkat. Kövezzen aki akar, nagyon szeretjük egymást.
2011. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:

Mi 3 hónap után döntöttünk a gyerekvállalás mellet.Igaz csak 1 évvel később jött össze.

Mi 9 hónapon belül már házasok voltunk.

Mindkettőnknek volt viszonyítási alapja előző kapcsolatok/házasságból.Nem is voltunk olyan fiatalok.(26 ill.30 éves)Tudtuk mit akarunk,mit várunk el magunktól egymástól.

Ennek 10 éve.

Mindkét esetre tudok pozitív és negatív példát is.Nem ezen múlik a kapcsolat kimenetele.

2011. jan. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.A páromtól kérdeztem, hogy ő hogy gondolja, de az ő véleménye az, hogy még egy kicsit korai a dolog,szóval várnom kell még, amíg benne is megérik a gondolat.Néha meg azt mondja hogy rajta kellene lennünk már a gyerekprojekten réges régen.Hát nem tudom eldönteni, hogy mit akar igazából.Egyébként 41 éves én meg 28.
2011. jan. 7. 13:57
 10/49 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam apukájával 4évig voltunk együtt!terveztük a babát csak kicsit későbbre,terhességem elején elhagyott! 3hónapos volt a fiam mikor visszajött de két hónap mulva lelépett. Megismerkedtem valakivel akivel hihetetlen jól éreztük magunkat! (exem vissza akart jönni,de nem engedtem) .Megismerkedésünk után 2hónappal volt eljegyzés,rá két hónapra esküvő!2hónap mulva belefogtunk a babába,2hónap mulva sikerül is teherbe esnem,de sajnos elveszítettük,de most ismét próbálkozunk! Márciusban lesz egy éve ,hogy ismerjük egymást!
2011. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!