Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hüvelyi ultrahangot tényleg...

A hüvelyi ultrahangot tényleg felhelyezik a hüvelybe?

Figyelt kérdés

Én ezt most, hogy rágugliztam találtam meg. [link]

8 hetes vagyok, 2 ultrahanggal mögöttem, de soha nem helyezték föl. Csak le kellett tolnom a nadrágot és a bugyit a szemérem dombig és oda helyezték a fejet és úgy vizsgáltak. Én azt hittem ez a hüvelyi, és a hasi, mikor fentebb vizsgálják az ember a hasánál. Most nagyon meglepődtem.


2011. jan. 7. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

A hüvelyi uh-nál egy hímvessző méretű vizsgáló bottal vizsgálnak - feldugják - , amire kotongumit húznak.

Cca a 12. hétig szoktak így vizsgálni.

2011. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hüvelyit hüvelyen belül nézik,
2011. jan. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem. Ezek szerint engem még nem vizsgáltak így, de ahová járok senkit. Ezért furcsálottam.
2011. jan. 7. 15:34
 4/9 naviki válasza:
Igen, a hüvelybe helyeznek egy botfélét. Steril gumikesztyűt is szoktak ráhúzni. Az én terhességemet is így állapították meg a 8. héten(el volt bújva a picike...)Egyáltalán nem kellemetlen, el kell lazulni...
2011. jan. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csak kb.félig tolják fel, nem tövig.
2011. jan. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem még félig sem tolták fel,szerintem csak a hegyét!
2011. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem rengeteg hüvelyi ultrahangom volt, peteérést néztek sokszor, a ciklus közepén, meg a terhességeim elején az első trimeszterben csak ilyen vizsgálat volt. Nem fáj, még csak nem is kellemetlen, semmilyen. De amúgy igen, a hüvelybe feldugják.
2011. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De nem gumikesztyűt húznak rá :-DDDD hanem cotton gumit arra pedig síkosítót rak a doki. Nem egy nagy dolog ne tarts tőle. Meg se tudom számolni mennyi ilyen vizsgálatom volt már nehezen jött a baba.
2011. jan. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mikor voltak ilyen uh-k mindig gumikesztyűt húzott a doki a vizsgálófejre!
2011. jan. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!